Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már értelme tesztelni?

Van már értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a hasam. Kb 2 napja amikor hirtelen mozdulok, vagy fordulok az ágyban, akkor jobb oldalon belül olyan mintha húzódna az izom.(ezt érzetem az előző terhességemnél, de csak 2.hónaptól)Állandóan éhes vagyok, és mindenféle tejtermékeket megkívánok.

Már feltettem a görbémet többször is, de ugye már ahogy telnek a napok mindig változik. Most a 27. napon vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy honap reggel érdemes-e már tesztelnem? Tudom, hogy jobb lenne inkább péntek körül, de már nagyon izgatott vagyok. :)

[link]


2009. jún. 16. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A 20. napon volt peteérésed, úgyhogy még a héten nem mutatja ki. A ciklus.hu rosszul húzta be. 23-án telik le a 14 nap, akkor tesztelj. Sok sikert:)
2009. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt.Olyan későn lett volna szerinted a pém? Én úgy gondoltam, hogy még hamarabb. Kb 13.-án. Akkor próbálok még várni egy kicsit.
2009. jún. 16. 11:59
 3/21 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Én vagyok egy régi görbeelemző, de szerintem később volt. Jó lenne ha írna neked egy öreg róka.
2009. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem vagyok régi elemző.
2009. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a választ. Korábban azt írták, hogy 13.-án lehetett a pém. Én is úgy gondolom. Azért remélem, hogy ír még valaki valami tanácsot. :)
2009. jún. 16. 14:20
 6/21 anonim ***** válasza:

Én elég régóta hőmérőzöm magam és ez a görbe kisértetiesen hasonlít a nem terhes görbéimhez.Pé az biztosan a legalacsonyabb hőd utáni napon volt! Tehát ha terhes vagy akkor már nagyon halványan jelezni kéne a tesztnek.A nyálkádon is látszik hogy a 12-15 nap között volt termékeny és utánna kezd "kiszáradni"! Ez a legbiztosabb jele a pé-nek.Szerintem tesztelj!

Mit veszíthetsz? Ha neg. lesz és 2 nap múlva sem jön meg és még a hő is fenn marad tesztelj mégegyet.Annak már + kell lennie.A www.babatervezok.otthona.net oldalon olvashatsz többet a dologról.

2009. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
elöző vagyok: azért majd írd meg lesz e babó
2009. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szia sztem a 12 vagy 13, napon lehetett, ha átlagos a ciklusod, onnan nézd 14 napot, tehát az is megvan, tesztelhetsz már de ha türelmesebb fajta vagy, várj még 2 napot, ha viszont leesik a höd, akkor nem érdemes.
2009. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A hőm továbbra is fent van, úgyhogy holnap lehet, hogy tesztelek egyet. Én nagyon bízom a pozitív eredményben!Bár lehet, hogy még kicsit korai.Majd megírom, hogy mi volt.
2009. jún. 17. 07:02
 10/21 A kérdező kommentje:

Annak, aki esetleg visszaolvas:

Ma reggel teszteltem Royal Hcg-vel, ami ugye nem túl érzékeny. Először egyértelműnek tünt, hogy negatív, de jóval utána, amikor ismét megnéztem, nagyon-nagyon halványan megjelent a másik vonal. Persze tudom, hogy ez érvényes, mert az írta a papírján, hogy 10 után már ne nézegessem, de nekem akkor is adott egy kis reményt. A hőm is fent van még, úgyhogy remélem, hogy pár nap múlva már erősen is látszani fog, ami most még csak szellemcsíknak mondható.

2009. jún. 18. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!