Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével vajon mikor...

Ezzel a görbével vajon mikor érdemes tesztelni? És van értelme egyáltalán? Mit olvastok ki belőle?

Figyelt kérdés

[link]


Első hőmérőzős hónapom, és azért is kérdezem. Nem szeretnék naponta ellövögetni teszteket, a ciklusaim pontatlanok. Ha egyáltalán sikerült a baba, akkor szerintetek mikor lehetett? Bocsi a sok tudatlan kérdésért! És elnézést attól, aki megint beleakad a görbémbe, múlt héten már feltettem, de nem ezzel a kérdéssel, és azóta is vannak új mérési eredmények.

Ja, tegnap este olyan nagyon megjön érzésem volt, de szerencsére nem volt semmi. Meg az még túl korai is lenne. Beágyazódás lehetett vajon? Köszönöm nagyon előre is a válaszokat!


2009. júl. 11. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

15-én kellene megjönnie aznap vagy utána nap már csinálhatsz tesztet.

Mindig ilyen rövidek a ciklusaid?

2009. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A görbe alapján 23 napos a ciklusod, ami nem jó...25 napostól jó, ha ennél kevesebb akkor az nem megfelelő és keress fel egy orvost

2009. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 13-16 napig a legesélyesebb.

A ciklusodat viszont normalizálni kéne. Pl. Premens tablettával, Aviva tornával.

2009. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megtörtént a csoda: a ciklus.hu jól húzta be a pédet! :-) Komolyan. Jókor voltatok együtt, nagyon is. Most vagy a 10 dpo-n, a 14-en vagy utána már tesztelhetsz, addig nincs értelme. Szóval szerdán!


Nem baj, ha ez a ciklusod ilyen rövidre sikeredett, az a lényeg, hogy ne az összes legyen ilyen. baba szempontjából meg nem az a fontos, hogy mennyi idő telik el a pé-ig (follikuláris szakasz), hanem hogy mennyi ideig tart a pé utáni 8a luteális) szakasz. ha ez utóbbi 10 napnál rövidebb, akkor van a baj, addig ne aggódj. Szorítok neked!

2009. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

33 napos volt ez a ciklusom! Nem a hónap napjait néztétek véletlenül? :-)) Amúgy sosem volt még 30 napnál rövidebb, de volt már 60 nap is, úgyhogy ezért irtam, hogy elég kusza.

Köszönöm a drukkot, és a válaszokat is! :-)

2009. júl. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!