Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin-richter segít...

Bromocriptin-richter segít rendberaki a ciklusomat, hogy ujra legyen 33napos ciklusom a 80napos helyett?

Figyelt kérdés
7évig szedtem antibabyt.Babavállalás miatt abbahagytam.Tartottunk 3 hónap szünetet mielőtt belekezdtünk a baba válallásba.Aztán fél évre rá egyszercsak a 32-33 ciklusombol 80napos lett vagy 70 napos.Nem tudom miért.1éve és 4 hónapja nem szedem a fog.gátlót.Endodokinál jártam.Minden rendben.Csak a prolaktinom egy nagyon picit magasabb a határértéknél.Késői peteérésem is van.
2012. ápr. 1. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A bromo segít beállítani a prolaktint, szerintem rendbe hozhatja. Milyen hormonokat nézett az endokrinológusod?
2012. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami nálad van prolaktin szint azt elég hamar rendbe teszi ez a gyógyszer.

Hány szemet szedsz egy nap?

2012. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bijanka: progeszteron,tetoszteron,ösztrogén, hu most nem tudom fejből de kb vagy 5-6 hormon lehetett.A Bromoból este egy felet kell bevennem.
2012. ápr. 1. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
TSH-t nem néztek? Esetleg terheléses cukor és inzulin vizsgálatot?
2012. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tsh-t igen a doki azt mondta h jó mármint az endodoki.meg inzulint is januárban az is jó
2012. ápr. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!