Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin felboríthatja a...

Bromocriptin felboríthatja a ciklusomat?

Figyelt kérdés

szomorú vagyok :( viszonylag magasabb proklatin szintem volt, erre kaptam napi fél bromot. továbbá azért is, mert a menstruációm előtt kb 2-3 nappal barnázgatok. a mostani, bromo-s ciklusomban 21. napon barnázást észleltem. már reményledtem, hogy esetleg beágyazódás.. egyébként ezen a napon vért vettek tőlem. a prolaktinom a felére csökkent, a progeszteron értékem nagyon jó volt (45)

ma, a 25. napomon piros vért észleltem, ami miatt elszomorodtam, mert egyrészt ugye nincs baba, másrészt a 29 napos rendes ciklusom felborult :(


van aki szedi a bromocriptint és tapasztalt hasonlót? olyan szomorú vagyok.


2011. júl. 29. 09:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!