Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin- richter és...

Bromocriptin- richter és clostybegyttel ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Ez alatt minimálisat értek.mondjuk 2 üveg sör.
2012. márc. 27. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz meg egy orvost, mert itt nem biztos hogy találsz olyat...
2012. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ihatsz, de szerintam akkor már igyál csak egyet, és 1%-osat. Én így csináltam ha már kivoltam. Óvd a petécskéid!:)
2012. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi:) 1-2 sör csak nem árt.
2012. márc. 27. 22:36
 4/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A gyógyszerek miatt nem kell magad visszafognod, azokkal nem veszik össze az alkohol. :-)

Viszont minden dokim azt mondta, hogy érdemes már ilyenkor úgy állni a dolgokhoz, mintha babás lennél. :-)

2012. márc. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi.Igazából van peteérésem csak 80 napra.Remélem minnél hamarabb sikerül így.
2012. márc. 28. 08:01
 6/11 A kérdező kommentje:
mármint a gyógyszerrel.
2012. márc. 28. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szedtem Bromocriptint,de én tejapasztásra.Ez baromi erős gyógyszer biztosra veszem,hogy erre nem lehet inni alkoholt!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak egy felet kell majd szednem.Már csak azt nem tudom h ezt minden nap kell szedni?Elfelejtettem mit mondtt a doki,mert mellette kaptam clostyt is.És arra koncentráltam.
2012. márc. 28. 08:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ezeket szedem most.


És benne van a betegtájékoztatóban hogy nem ihatsz mellé alkoholt mert kiüti a hatását... tehát olyan mintha nem is szednéd... szerintem bírd ki addig amíg szeded, nem lehetetlen...


Én eléggé szeretek piálni de nem iszom most... prioritások. Az fontosabb hogy ez a vacak most hasson és később ráérek újra koktélozni, de ezt a vackot meg már nem igazán lehet halogatni...

2012. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Bromocriptin betegtájékoztatójában benne van,hogy tilos mellette alkoholt fogyasztani.Nem "kiüti" (?) a hatását,hanem a mellékhatásait erősít(het)i fel.Ne igyál mellette.
2012. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!