Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek clostibegyttel és...

Nektek clostibegyttel és Bromocriptin-richterrel mennyi idő múlva sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Van hogy 2 hónapig nincs mensim.Hormonjaim rendben vannak.Azt hiszem a prolaktinomra mondta a doki h kicsit magas,de még belefér.Egy éve nem jön a baba.Késői peteérésem szokott lenni.Nektek mennyi idő múlva sikerült?Holnap kezdem el szedni ezeket a gyógyszereket.
2012. márc. 30. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt. fél évig próbálkoztunk, majd a 6. doki állapította meg, hogy magas a prolaktinom egy picit. kaptam rá bromocriptint és szedtem a clostyt (utóbbit a ciklus 2. napjától napi két szemet 5 napon át) és a 2. hónapban terhes lettem. Mellette hőmérőzés és ovu teszt. Így vártam én is 1 évet a babára... Most két év 8 hós :)


A clostyt sajnos minden doki máshogy szedeti. Nekem egy meddőségi szakember írta így elő.

Illetve az együttléteket kizárólag napi 1x, a ciklus 10-16.napjáig.


Hát így sikerült.

2012. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vok:


Annyit még elfelejtettem írni, hogy a bromocriptintől iszonyú rosszúl voltam az első napokban. A gyógyszer bevételétől kb. 1 órán át. Ha esetleg nálad is előfordul, ne keseredj el, semmi gond nem lesz! :)

2012. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h írtál!Akkor van reményem!Ugyanígy kell szednem a clostit mint neked.A Bromoból viszont csak egy fél szemet kell bevennem minden este.
2012. márc. 31. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bromora nem emlékszem hogy kellett szedni.. sajnos.
2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!