Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy hassak a páromra?

Hogy hassak a páromra?

Figyelt kérdés
Már 4éve együtt vagyunk a vőlegényemmel.én már nagyon szeretnék kisbabát,de ő nem akar, mindig talál valami kifogást.tegnap is összevesztünk, mert közölte hogy neki nem kell gyerek.erre nem mondtam semmit, pedig a fejéhez vágtam volna, hogy ő könnyen beszél mert az előző kapcsolatábol már van gyereke.kétségbe vagyok esve.hiába próbáltam megbeszélni vele,nem hajlik rá.mit csináljak?
2008. ápr. 14. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
remélem az is aranyos aki azt írta hogy változtass a dolgokon!!!!!!!!!!!!!!mert az én vagyok és egy dologban igazad van ezek olyan tanácsok amiket nem kell megfogadnod.én így tenném de te döntöd el hogy mit is akarsz valójában.én 22 évessen váltottam.azt hittem beleőrülök mert nagyon szerettem volna egy bébit attól az illetőtől.azt hittem sosem lesz kapcsolatom és rá 3 hónapra megismertem a férjem.azóta boldog vagyok.és tényleg nem azért írtam lesújtó(egyesek szerint bunkó) választ,hogy neked még nagyobb fájdalmat okozzak!ez csak az én szuverin véleményem és ahogy én tenném!
2008. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még mind a ketten nagyon fiatalok vagytok!Próbáljatok egymásnak élni,utazzatok,használjatok ki minden időt egymásra.Hidd el változni fog majd a véleménye a témában.Szerintem legyél türelmes.
2008. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

SZIA

MOND MEG NEKI HOGY MÁTOL ( NEM TUDOM HOGYAN VÉDEKEZTEK) NINCS VÉDEKEZÉS HA NEM TETSZIK NEKI AKKOR HAGYD OTT ÉS KERESS EGY NORMÁLIS PASIT, MERT NINCS ÉRTELME AZ IDŐDET PAZAROLNI, LEHET HOGY SZERETED MEG Ő IS SZERET DE EGY PICI BABA HOZZÁ TARTOZIK AZ ÉLETHEZ.

2008. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Eddig sem védekeztünk, megszakításos módszerrel csináljuk, csak idő előtt észbe kap...és akkor annyi.csak az bosszant, hogy azt mondja még ráér meg fiatal, meg én is gyerek vagyok, de mikor megszületett a gyereke a másik csajtól akkor csak 21 éves volt.neki meg tökre örült,bár nem sokat látja,mert a csaj nem engedni.de akkor is saját maga ellen beszél,nem? de megprobálok lehiggadni kicsit és nem foglalkozni a témával...

köszi mindenkinek

2008. ápr. 14. 14:59
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát, jó nehéz helyzet, az biztos. Ebben csak te tudsz dönteni, te ismered a kapcsolatot, te ismered magadat, és legfőképp őt. Én mindenesetre így kívülállóként meglepődtem kissé, hogy szeretjük egymást, és nem akarja az egyik fél a közös gyereket. Akkor elgondolkoznék, hogy vajon szeret-e engem annyira, mint én őt? Érdemes várnom rá, míg kitalálja, hogy mégis vállal gyereket? És az mennyi idő még? Hónapok? Vagy évek? Van ennyi időm?

Nagyon alaposan gondold át...

Kívánom, hogy megfelelően dönts!

2008. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!