Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy hassak a páromra?

Hogy hassak a páromra?

Figyelt kérdés
Már 4éve együtt vagyunk a vőlegényemmel.én már nagyon szeretnék kisbabát,de ő nem akar, mindig talál valami kifogást.tegnap is összevesztünk, mert közölte hogy neki nem kell gyerek.erre nem mondtam semmit, pedig a fejéhez vágtam volna, hogy ő könnyen beszél mert az előző kapcsolatábol már van gyereke.kétségbe vagyok esve.hiába próbáltam megbeszélni vele,nem hajlik rá.mit csináljak?
2008. ápr. 14. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nehéz. Azt nem írtad meg, hogy hány éves vagy, és azt sem, hogy a párod mennyi idős! Nekem a párom 39 éves lesz, én vagyok 24. neki már van 3 gyermeke és most várjuk a közös babát.

Szerintem egy kis időre pihentesd a témát. Úgy értem, hogy ne hozd szóba neki. Talán, ha észreveszi, hogy már nem beszélsz róla, akkor ő fogja szóbahozni. Amúgy lehetséges, hogy félti magát a baba miatt, mert azt szeretné, ha csak vele foglalkoznál, és egy baba mellett, mint tudjuk ez lehetetlen.

Sok sikert kívánok.

2008. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a párod az egy önző alak!nagyon gyorsan cseréld le.én egy éves kapcsolatból szálltam ki és mostmár van egy 8 éves kapcsolatom(3 éve házasok vagyunk)és egy két éves kislányunk!ezen csak te tudsz változtatni.valószínű hogy neked nem fog gyereket csinálni!!!!!!!!!!!légy okos!
2008. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bocsi,4 éves kapcsolatból szálltam ki.borzasztó nehéz volt de a lehető legjobban tettem.
2008. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok ő pedig 26.nem fogom őt elhagyni, az 100% mert szeretem. azt mondja hogy akar majd de jóval később, és igen ő is mondta hogy ne erőltessem mert ő azért sem fogja akarni.de sajnos nem tudok nem erre a témára gondolni mert kisbabákkal foglalkozom, jelenleg 7 újszülöttet gondozok és így azért nehéz nem gyerekre gondolni:(
2008. ápr. 14. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem is kell elhagyni emiatt. Van még időd, ne aggódj. És hidd el, majd akar gyereket.

Nem is tudom, hogy miért kéne alhagynod, csak azért mert ő másképp gondolja a babatémát. Nem tudom, hogy miért írják neked, hogy hagyd el. Tudom, hogy neked fájó pont, de amint írtad szereted. Ő is belátja majd, hogy ez így neked nem jó. Türelem....

2008. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
azért írtam hogy hagyja ott mert ha most nincsenek közös nevezőn akkor sosem lesznek azon és a vita csak további vitát,veszekedést szül!a másik:akkor nem kéne elkeseredett levelet írni!akkor törődj bele hogy a párod nem akar gyereket és kész!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Per pillanat a kérdés írója el van keseredve. Nem kellenne még alátenni szerintem. Segíteni kellene neki, nem elkeseríteni. Azt megteszi a párja is. Azt hittem, ide bármikor lehet forulni, nem csak örömmel, hanem bánattal is. Miért kell drasztikus megoldást alkalmazni??? Ez a végső.... hagyja el!!! Persze hogyne. Aztán mire talál magának illetőt, akik esetleg csinálna neki gyereket, eltelik egy kis idő, nem gondoljátok??? Addig meg a jelenlegi párja 6x meggondolja magát.

NE HAGYD EL!!!

2008. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én a véleményekre vagyok kíváncsi,ami még nem azt jelenti hogy azt is kell tennem.csak érdekel hogy más mit tenne az én helyemben.már bocsi azért mert te azt írod én nem fogom otthagyni a páromat.de köszi hogy megosztottad velem a tapasztalataidat.
2008. ápr. 14. 09:59
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi a többieknek, aranyosak vagytok
2008. ápr. 14. 10:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha a fontos alapkérdésekben nem értetek egyet, hát menjetek másfelé mindketten...egyébként meg nálam is így van, a páromnak van már két nagyobb gyereke, de egyáltalán nem volt kérdéses, hogy akarunk-e közöset vagy sem. Már 3 és fél éves a közös gyerekünk és remélem a tesó is megjön hamarosan. Fiatalon még ne légy megalkuvó!!!
2008. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!