Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi előtti barnázgatás...

Sellőcske kérdése:

A mensi előtti barnázgatás kilövi, hogy babás legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már tegnap elkezdtem barnázni, ma vagyok a 11 dpo-n. Csináltam tesztet, ami negatív lett (tudom, hogy korai de Te kibírnád, hogy ne tesztelj?) és attól félek, hogy ez a menstruáció előszele :( Szoktam barnázni a ciklus előtti 3-4 napban. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lesz, szerintem sajnos a nem várt fog bekopogtatni :( Nektek volt hasonló? Tüneteim: tegnap migrén, ma csak szurkálgat a hasam, de a mellem egyáltalán nem fáj és nincs is megkeményedve, viszont nőtt. Mi lehet ez?
2012. márc. 13. 14:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
sziasztok, a hőmérőzés..stb. kívűl ov.tesztet is használtatok esetleg?
2012. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

sziasztok!!mizus veletek??

kedves kérdező:

sajnálom,hogy megjött!!de majd következő hónapba!!tudom ez nem vigasztal de sajnos én se most kezdtem a próbálkozást és tudom mit érzel sajnos!!őszintén sajnálom!!nekem elmúlt a barnázás DE a hőm még mindig lent van és nem értem!lehet nem volt pé-m?azért se megy föl a hőm!pedig mindig felment és menszikor meg le!hát szerintem várom,hogy megjöjjön!!vagy van még remény??

2012. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Én nem használtam ovutesztet, de még egy darabig nem is fogok mert túl lusta vagyok hozzá :D na, meg ba**s ha rendszeresen (naponta) van nemi életem, akkor minek ovuteszt? :) (bár ovulációs naptáram van)

Nagyon reménykedem, hogy most sikerülni fog :))) holnap lesz a mensim utcsó napja :))) innentől kedve 27 napig csak szex haha kíváncsi leszek :) de az is tuti, hogy most nem költöm a fizetésem 30 százalékát terhességi tesztekre :D

2012. márc. 16. 18:19
 24/26 A kérdező kommentje:

8:03!!


Nagyon szurkolok Neked!! Remélem Te szerencsésebb leszel és nem fog megjönni!!!!


Mindenképpen írd meg, hogy mi történik veled!!


:)

2012. márc. 16. 18:21
 25/26 anonim ***** válasza:

sztem az ovu teszt kevésbé macerás mondjuk, mint a hőmérőzés..de amúgy azért kérdeztem, hogy egyaltalán tutira elkapod e a pédet.?! egy jó minőségű ovulációs teszt pontosan kimutatja.

a mindennapos szex pedig bármennyire fura de nem növeli az esélyeket..sőt..ha pl. pé előtt kihagytok pár napot(akár egy hetet) sokkal erősebbek a katonák.


sok sikert!!:)

2012. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

de ki bír ki 1 hetet szex nélkül???????????? :)

Na, jó átgondolom...de hogyan is működik? Tudsz segíteni? :)

köszönöm :)

2012. márc. 16. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!