Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék teherbe esni,...

Hogyan tudnék teherbe esni, állandóan fel vagyok fázva. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keskenyedve, mert egyszer volt egy méhen kívüli terhességem,amit sürgős beavatkozással meg kellett szakítani.Közelebb vagyok a 40-hez,mint a 35-höz.A munkahelyemen nagyon hideg van, sokat vagyok táppénzen. Milyen megoldást lehetne erre találni,mert azt mondta az orvos azért nem jön össze,meg már annyira görcsölök, hogy kifutok az időből.Minden ötlet, javaslat számomra biztosan sokat jelentene. Kérem,aki volt van ilyen helyzetben írja meg!Mit tenne a helyemben?
2012. febr. 8. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél fel két nadrágot, vastag talpú csizmát, vese melegítőt
2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a felfázás miatt nem esel teherbe? Hormonokat néztek? Pco , pajzsmirigy kivizsgálva? férjed katonái, átjárhatósági?
2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam terhes,mint a fentiekben írtam, de azóta semmi.
2012. febr. 8. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!