Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mire utalhat ez a...

Szerintetek mire utalhat ez a barnázgatás?

Figyelt kérdés
Utolsó vérzésem január 18-án volt. A következőnek február 14-én kellene megjönnie /kellett volna/. De ott tartok, hogy már 3. napja foltozgatok /a betétet van egy-két körömnyi folt/ ennyi!!! Mi lehet ez, mitől van már a 20. napon olyan barnás véreskés valamim.
2012. febr. 8. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet akár hormonprobléma az aktuális ciklusodban, de lehet terhesség is. Ha terhesség, akkor a barnázás lehet akár normális is, de jelezhet bajt is. Tehát nőgyógyász a megoldás, hogy megtudd, melyik áll fent nálad, ugyanis hallottam példát mindegyikre. Ismerősömnek terhességet jelzett, de bajt is, veszélyeztetett lett. De olvastam itt olyan nőt is, akinél szintén terhesség volt, de nem volt semmi baj. Aztán olyat is, aki nem volt terhes, csak éppen ez most egy ilyen ciklus volt, hogy menstruáció előtt barnázott.

Ja, én néha barnázok előtte, néha csak utána, és néha egyáltalán nem.

Tehát ilyen kérdéseknél az egyetlen jó válasz: orvos.

2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom... nekem is szokott lenni barnázgatás is de mindig előtte és kb. csak 1 nap, de nagyon zavar, mert tudom babát is szeretnénk és most még ez a kavarodás is......
2012. febr. 8. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben sárgatest elégtelenségre utal.

Peteérés környékén lehet a pé-től, és előfordul beágyazódástól, de általában a sárgatest a ludas. De már remek homeos szerek és gyógyszerek vannak rá. Beszélj erről a dokiddal, hogy mit ajánl. Én premenst szedtem rá.

2012. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!