Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi előtti barnázgatás...

Sellőcske kérdése:

A mensi előtti barnázgatás kilövi, hogy babás legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már tegnap elkezdtem barnázni, ma vagyok a 11 dpo-n. Csináltam tesztet, ami negatív lett (tudom, hogy korai de Te kibírnád, hogy ne tesztelj?) és attól félek, hogy ez a menstruáció előszele :( Szoktam barnázni a ciklus előtti 3-4 napban. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lesz, szerintem sajnos a nem várt fog bekopogtatni :( Nektek volt hasonló? Tüneteim: tegnap migrén, ma csak szurkálgat a hasam, de a mellem egyáltalán nem fáj és nincs is megkeményedve, viszont nőtt. Mi lehet ez?
2012. márc. 13. 14:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50-50 % az esélye. Néhány nap múlva kiderül. Egyébként sokan barnáznak terhesen is, de ha nálad a mensi egyébként is így jön, akkor lehet akár mensi is. A migrén, szurkálgatás szintén lehet PMS. Sajnos nekem is van időnként. Ha nem erősödik a mensi, akkor tesztelhetsz újra. A 11. dpo lehet még korai.
2012. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


Éppen ez az 50-50 ami aggaszt :D

Még 3 nap van a nem vártig, olyan nehéz kivárni, de totál úgy érzem magam, mint akinek mindjárt megjön :(


Majd leírom mi lett!

2012. márc. 13. 14:23
 3/26 anonim ***** válasza:
Háát..nekem mindig úgy kezdődött a mensi, hogy előtte 2-3 nap barnázás, onnan tudtam, hogy meg fog jönni. Viszont a pozi tesztkor nem volt barnázás egyáltalán.
2012. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is ez a meglátásom, de még reménykedek...

Remélem nem fogok nagyon csalódni mikor megjön :( Te mennyi idő után lettél babás?

2012. márc. 13. 15:07
 5/26 anonim ***** válasza:
En barnaztam (par alkalommal par csepp) a menzesz kornyeken es gorcsolt is a hasam, de mar pozitiv volt a teszt negy nappal elotte (igaz, a digitalis clearblue). En attol feltem, nehogy biokemiai legyen, de nem lett semmi gond, itt szuszog mellettem a 13 hos babam:) Ugyhogy, sok sikert. 50-50% , hogy terhes vagy, ki fog derulni, turelem.
2012. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szia. én ma vagyok a 25. ciklusnapon. Már tegnap óta barnázom!!! Cicifájás nincs, semmi, csak a megjön érzés. Ugyan az mint mindig menszi előtt!!
2012. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok a babádhoz :) szuper lehet Neked! :)


Köszönöm a választ, mindenképpen megírom, hogy mi lett a vége!


Jól esik, hogy itt meg tudom beszélni ezeket a dolgokat...

2012. márc. 13. 15:21
 8/26 A kérdező kommentje:

15:11!


Detto!!!!


Én is a 25. napon vagyok :D!

2012. márc. 13. 15:22
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Utolsó vagyok. Írd majd meg mi lett. Szorítok neked is!!
2012. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó :)


Hát nekem tuti meg fog jönni :( egyre erősebb a barnázás és már a hasam is elkezdett fájni :( ami furi viszont, hogy 15 percenként pisilek (ilyen nem volt soha mensi előtt)!

Egyébként nekem 16-án kéne megjönnie és 3 nappal előtte nem szoktam ilyen erősen barnázni :( tényleg nem tudom mi ez, 20-án megyek nődoki :( remélem semmi hormonális dolog, annyi hülyeséget lehet itt olvasni...

2012. márc. 13. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!