Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Almodtatok-e mar, hogy babat...

Almodtatok-e mar, hogy babat vartok es ugy is volt? Olyan gyonyoru almom volt.

Figyelt kérdés

Kepzeljetek lanyok, hogy ma ejjel azt almodtam, hogy ultrahangon lattam az en kis embriomat, par hetes lehetett. Persze nem varom el, hogy azt irjatok, hogy babas vagyok, szo sincs errol csak tapasztalatok erdekelnek, hogy almodta-e meg mar igy valaki, hogy baba van a pociban es ott is volt? Olyan fura boldogsag tolt el azota, hogy hihetetlen. :)

Persze olyanok is irhatnak akik megalmodtak de megsem volt baba, minden oszinte valasz erdekel.


2009. jún. 8. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Pont ma vetéltem el most jöttem az orvostól hogy kell e kaparás!!!Erre azt olvasom felkötné magát ha terhes lenne!!!Hmm nem tudok mit írni!!!Minden percben síró görcsöm van hogy miért történt ez meg!6 hetes voltam!!!!Ki tudja mikor lesz babám!!!És általában így van aki akar nem jön össze aki meg nem akar hipp-hopp sokszor védekezéssel de babás lesz!!!Mielőtt lepontozna az aki azt írta hogy felkötné magát nem rosszból írtam nem bántani akartam!!!De tényleg igazságtalan az élet!
2009. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

14:29 – es gratulalok a kisfiadhoz! Akkor nallad bejott az alom vagyis ahogy irtad mar elotte sejtetted. :) Jok a megerzeseid. Sajnos en ossze vagyok zavarodva meg a masik legnagyobb hibam, hogy egyfolytaban a tuneteket keresem magamon es ha mar olvasom, hogy valakinek hanyingere van es ugyan azon a napon volt pe-je akkor mar panikolok, hogy nekem miert nincs. Most az a legnagyobb bajom, hogy nem erzek semmi hasszurkat. Szoval mindig van valami de majd penteken kiderul egy tesztel, hogy mi a helyzet. :) Csodallom, hogy a ferjem meg birja.

14:38-as: Nagyon sajnallom ami tortent. :( Hidd el tudodm mit erzel. 8 hetes terhesen veszitettem el a babam decemberben. :( Nem kellett muvi befejezes de lelkileg nagyon a padlon voltam. Persze korulottem azota 3-an terhesek, ez nem segit a dolgon. :( Ne gondoljatok valami irigy szemelynek, nem arrol van szo csak mar annyira vagyom en is egy babara. Nekem is minden megfordult a fejemben, az, hogy miert pont en, mit kovettem el, de sajnos erre a valaszt hiaba keressuk. Soha de soha nem gondoltam volna, hogy velem ilyen megtortenhet. Mindig azt hittem, hogy az ember ilyenrol csak olvas es ez csak massal tortenhet meg. Tehat a gondolatoim is mindig pozitivak voltak es megis. Annyit tudok tanacsolni, hogy elore kell nezni es el kell engedni a multat. Emlekezni mindig fogsz ra de tedd el valahovo jo melyen a szivedbe. Sok erot es kitartast kivanok neked es hidd el lesz meg babad csak most adj egy kis idot a testednek.

2009. jún. 8. 14:54
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az elottem szólóval tényleg durva hogy valaki képes lenne felkotni magát ha teherbe esne más meg képes mindent elkovetni hogy megtartja Isten kis ajándékát. Jó tudom O dontése de ha rendesen védekezne nem gyotornék ezek a szornyu rémálmok! Nem ?
2009. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Kedves klónom :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal...tudod, én mivel vígasztalom magam? Fiatal vagyok még és van egy pár évem, hogy megteremtsem a kellő feltételeket a babához (ami nagyon nehéz :( a párom most is napi 14 órát gürizik 30 ezer forintért havonta...de ezt a munkát is kb 2 év alatt sikerült találnunk neki)... lehet, hogy addig epedek és elsírom magam, ha meglátok egy pocakos kismamát, de mindig arra gondolok, hogy nekem is lesz, csak türelem kell hozzá! Nekünk még nincs okunk keseregni, még csak most kezdjük el az életünket, és biztos vagyok benne, hogy legkésőbb 25 éves koromig összehozzuk azt a babát a párommal :) Legalábbis ami a körülményeket illeti... egyedül attól rettegek, hogy valami miatt nem fog összejönni, mikor már szeretnénk...
2009. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, amíg nem írtam le hogy félreérthető a beírásom, addig 100%os volt a válasz, amint megírtam hogy hogyan értelmeztem a válaszom, egyből lepontoztatok.


Nincs is párkapcsolatom már másfél éve, akkor hogyan védekezzek, vagy mire gondolsz kedves válaszoló?? Vagy én tehetek róla hogy ilyenekről álmodok? Szerinted? Hm?


Vagy az én hibám amiért nem akarok gyereket? Tehetek én róla? Nem tudatosan döntöttem el hogy nem akarok gyereket hanem egyszerüen ezt érzem!


A kérdező őszinte válaszokat várt, én leírtam, erre nem csak lepontoztatok hanem le is hurrogtatok! Úgy gondolom azzal nem ártok senkinek ha nem akarok gyereket! Nem lehet mindenki egyforma nem szülhet mindenki 18 évesen, nem akarhat mindenki gyereket már kamaszkorában!


Arról meg igazán nem tehetek hogy valaki elveszti a babáját, nehogy már hibáztassatok érte. Sajnálom hogy ez történt veled de azért nem fogok szülni gyereket (és utána éveken át depresszióba esni a ténytől, és pont ettől szenvedne a gyerek, hogy nem vagyok képes foglalkozni vele mert bekattantam) hogy néhány nőnek a kívánságát kielégítsem, hogy igenis minden nőnek szülnie kell.


Úgyhogy bele kéne gondolni, akinek nem való gyerek, nem kell ráerőszakolni, mert akkor annak a gyereknek okoztok vele rosszat. Akinek nem való gyerek az NE SZÜLJÖN! Ezért nem szülök! És emiatt ha lehurrogtok és elítéltek, akkor nem vagytok képesek túllátni a saját korlátaitokon és megérteni AZ ÉPESZŰ OKÁT!!

2009. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úristen!Most már tuti,h az ikertesóm vagy!De h lehet ez?Nem tudok neked privit írni sajna!Bocsi mindenkinek,ezért írom ide!De nem hiszem el,h ugyanaz van teljesen pontosan mint nálunk!Ez lehetséges?
2009. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges... a mai világban sajnos nagyon nagyon sokan vannak olyan helyzetben mint mi :( szinte ellehetetlenítették a mai fiataloknak azt, hogy önállóan elkezdhessék az életüket...csak az boldogul, akinek gazdagok a szülei :( itt az e-míil címem, írj nyugodtan, ha gondolod, ismerkedhetünk: szandra1989@freemail.hu
2009. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!