Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csunya a babam arca. Durva...

Csunya a babam arca. Durva tapintasu a ket orcaja, kis piros pöttyökkel, mivel kenjem? Azt hittem a babaknak gyonyoru az Arcuk de ez csunya.

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 10:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
7 hetes
2010. okt. 27. 10:40
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem :(

Nekünk a második babánál írt ki a doki glicerines testápolót, az nagyon jó és olcsó is. Az első babánál még a védőnő ajánlotta a Babé omega testápolót, ez is jó, de nagyon drága.

2010. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérj krémet, nekünk kb 1 hét alatt elmúlt tőle. Valami kevert krém volt, a nevét sajnos nem tudom.
2010. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a gyerekorvos írt fel egy gyógyszertári kencét. Ha mostanában nem mentek, a helyi patikus biztos tudja mit szokott ilyenkor felírni a doki.
2010. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a fürdővizébe kamilla helyett áztass korpát. A korpát tedd egy kis zsákba , hogy ne jöjjön ki, csak a hatóanyag.

A babád bőre szebb lesz mint valaha!

a korpát lehetőleg faluról, tiszta helyről szerezd be.

2010. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Újszülött babámnak minden megtalálható volt a bőrén ami csúnya:)Mi tejkrémet kaptunk rá és már 6 hós de még mindig csak moakodókenőccsel fürcsizik.Mostmár az arcát ha száraz és piros pöttyös sudocreme-vel kenegetem vagy tejkrémmel.
2010. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs,mosakodókenőcs v. krém
2010. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az mi babukanknak is apro piros pottyos az arca, de csak akkor, amikor sir vagy furdik. az orvosom szerint ez naluk normalis, idovel kinovik, mint a "buzadaras" orrocskat is.
2010. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Avent mágikus krém, csodákra képes, mi szinte ujszulott kora ota kenjuk es nagyon szep a bore
2010. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha anyatejes a baba akkor tejkiütésről van szó ami teljesen normális és semmit nem kell vele csinálni.

ha a bőre száraz és hámlik is akkor ekcéma gyanús(nálunk az), a mi dokink körömvirágkrémet javasolt rá, Naturland terméket vetem s gyöny9rűen rendbe tetta az arcocskáját.

2010. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!