Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS? Ma egy hónapos a babám...

SOS? Ma egy hónapos a babám és a fejbőre tele van piros pöttyökkel és hullik a haja?! A pelenka a feje alatt tele volt apró hajszálakkal?!

Figyelt kérdés
Babe fürdetővel fürdött,de most kiváltottuk a gyógyszertári fürdetőt,tegnap este már azzal fürdött.Sehol máshol nincs pötty csak az arcán és a fejbőrén.Az arcára sodu krémet használtam és szépen múlik,de mit csináljak a feje bőrével?Csak hétfőn tudok vele orvoshoz menni!A védőnő szerint ki van száradva a bőre azért ilyen.
2010. okt. 2. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem írni,hogy tápszeres baba,a pöttyök meg nagyon apró kis piros kézzel érezhető pöttyök!És milupa pepti 1 -et eszik.
2010. okt. 2. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja,az én lányomnak is kb 1 hónapos korában jöttek ki pici pöttyök az arcán.Az hogy hullik a haja,meg szintén normális,utána majd nő a rendes haja:-)
2010. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, én ugyan így voltam a lányommal. Mire eljutottunk az orvoshoz, már nem volt kiütés csak hámlott a fejbőre, és azt mondta az orvos, hogy koszmós.
2010. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy a hajhullás normális, majd kinő. utolsó voltam
2010. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kihullik a babahaja, lehet egy darabig kopasz lesz, de előbb utóbb kinő a maradandó haja! Lányom nagy hajnal született, mindd kihullott, 1 éves koráig tar kopasz volt, most pedig nagy göndör haja van:)

én is megijedtem mikor hullott a haja, a cumit kiköpte, ráragadt pár szál haja, és ahogy elvettem, kijött mindd!

2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!