Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 15 hós lányom kaktuszt...

SOS! 15 hós lányom kaktuszt fogdosott össze. A tenyers televan piros pöttyökkel, és olyan pici tüskékkel, hogy csak tapintani lehet, látni nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fájlalja is, nem tud vele fogni, sírva fakad. Járt már valaki így?
2010. szept. 25. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam jártam már így (nem babával). Nyisd ki a kis tenyerét, tedd valami sötétebb háttér elé úgy, hogy a szemed előtt vízszintesen álljon a tenyere felfelé (oldalról láss rá), akkor látszódnak az apró tüskék, és szemöldökcsipesszel ki tudod húzgálni neki. Tudom, ez egy kapálódzó egyévessel kissé komplikáltabb, mint amikor magának csinálja az ember, de mást nemigen tudsz tenni. Sok sikert!
2010. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szappanozd be nagyon, majd egy tompa! késsel húzd "le", valahogy úgy, hogy amerre állnak a tüskék annak irányába húzd a kést.Én is jártam így, s van olyan kaktusz aminek nem látod a tüskéjét, olyan pici.Valószínűleg medvetalp nevű kaktusz volt.Az egy nagyon galád nővény.Aztán ferőtlenítsd le.
2010. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a ragtapasz is beválhat, ragaszd be a tenyerét és húzd le.
2010. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de a tévében egy ilyen kórházas sorozatban epiláló gyantával szedték ki a kaktusztüskét. Egy lehúzás és megvan.
2010. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, elvitted orvoshoz szerencsétlen gyereket...
2010. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!