Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Almodtatok-e mar, hogy babat...

Almodtatok-e mar, hogy babat vartok es ugy is volt? Olyan gyonyoru almom volt.

Figyelt kérdés

Kepzeljetek lanyok, hogy ma ejjel azt almodtam, hogy ultrahangon lattam az en kis embriomat, par hetes lehetett. Persze nem varom el, hogy azt irjatok, hogy babas vagyok, szo sincs errol csak tapasztalatok erdekelnek, hogy almodta-e meg mar igy valaki, hogy baba van a pociban es ott is volt? Olyan fura boldogsag tolt el azota, hogy hihetetlen. :)

Persze olyanok is irhatnak akik megalmodtak de megsem volt baba, minden oszinte valasz erdekel.


2009. jún. 8. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nagyon sokszor álmodok ezzel, néha csak 1-2 hónapos terhes vagyok álmomban, néha már a vége felé járok, vagy félúton, olyan is volt hogy már a kezemben volt a baba. Minden ilyen éjjel amikor ezt álmodom, szerintem 1 héttel rövidíti meg az életem. Ilyenkor lefőve és zokogva ébredek mindig, de annyira hogy már vissza se tudok aludni annyira felzaklat az egész. És érdekes, hogy nem csak a valóságban szakad meg a szívem a bánattól emiatt (holott tudom hogy csak álom volt és nem vagyok terhes) de az álmaimban is nagyon szomorú vagyok ilyenkor és az álmaimban is mindig sírok emiatt.


Szóval nekem ez nem öröm sajnos hanem rémálom! Nem tudom miért álmodom olyan gyakran ezt, de olyan stresszes leszek ezektől az álmoktól hogy megrövidítik az életem minden egyes alkalommal.


23L

2009. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
20 éves vagyok és szinte már 15-16 éves koromtól kezdve álmodom azt nagyon sűrűn, hogy babát váron, nagy a pocim és beindul a szülés... nem tudom, szerintem inkább valami jelentése van, vagy az elfojtott vágyaimat jelzi(nagyon szeretnék már kisbabát, de nem olyanok a körülményeink ,nincs saját lakás, állandó kereset)... legalábbis mostanában biztos vagyok benne, hogy azért álmodom ezt
2009. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom meg olvasni is nagyon szomoru volt. :( Biztosan te is vagyodsz mar egy babara. Ferjem szerint csak az oriasi vagy miatt almodtam ilyet es ne eljem bele magam. Persze ket labbal jarok a foldon csak nallam az a fura, hogy ilyet meg sosem almodtam. Kivanom neked, hogy a kozel jovoben ne csak almodban legyen nagy pocakod hanem a valosagban is. Koszi, hogy oszinte voltal.
2009. jún. 8. 14:13
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszi neked is masodik valaszado! Hat igen, lehet csak a vagyaink jatszanak velunk. Jo lesz, ha osszeszedem magam. :)

Koszi megegyszer, hogy irtatok!

2009. jún. 8. 14:14
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Lehet hogy párodnak van igaza és a vágyaid öltenek testet álmodban.

Igaz én nem álmodtam ezt, de egy reggel felébredtem és éreztem hogy nem vagyok egyedül. Valahogy biztos voltam benne, ezért egy nappal nemvárt előtt teszteltem már (pozitívat:)).


Kívánom hogy ti is minél előbb éljétek át ezt az élményt!! Sok sikert mindenkinek!

2009. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok :) félreértettél, én rettegek attól hogy terhes legyek, és azért borulok ki minden egyes alkalommal. Szóval lényegében ugyanazt álmodjuk mind ketten csak te azért mert szeretnéd, én meg azért mert feltudnám kötni magam még a gondolattól is :) de kívánom neked hogy legyen minnél hamarabb babád!! :)
2009. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
14:10-es!Te a klónom vagy!A kor,az álmok,a vágy,a körülmények minden mint nekem!Valami ikertesóm vagy?Bocs az offért!De ez nagyon meglepett!
2009. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, elso! :) Hat azert neked sem lehet egyszeru! Az a fura, hogy evekkel ezelott meg en is rettegtem, hogy nehogy terhes legyek de mara mar mindent megadnek erte. :) Fura ez az elet. Minden jot kivanok neked es ne felj ennyire mert ez azert nem jo. Ha rendesen vedekeztek akkor nem lesz gond, elvezzetek az egyuttleteket es megegyszer bocsi a felreertesert!

Koszonom megegyszer, hogy irtatok es kezdem belatni, hogy a vagyaim jatszadoznak velem, mar fel eve szeretnenk babat a ferjemmel!

2009. jún. 8. 14:26
 9/17 A kérdező kommentje:
14:25-os. Semmi gond! Ird csak nyugodtan ki magadbol a gondolataidat, engem nem zavar egyaltalan! :)
2009. jún. 8. 14:27
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

én azt álmodtam, hogy a kezemben van a babám, aki kislány :) egyértelműen láttam, hogy lány.(van már egy kisfiam) abban a hónapban + lett a tesztem, bár az álom idején már nagyon sejtettem :)


elsőnek üzenem, hogy rossz volt olvasni a rémálmáról, pláne így, hogy retteg a terhességtől :-/ egy NŐ hogy írhat ilyet?

2009. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!