Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik ha elhalt terhessé...

Mi történik ha elhalt terhességem van?

Figyelt kérdés
Én mit érezhetek belőle van valami előjele?
2009. jún. 8. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Koraterhességben beindulhat a spontán vetélés, vagy vérzés jelentkezik, ha nincs jele akkor uhangon látszik, hogy nem fejlődött. Később a magzat mozgásának hosszú időn keresztüli hiánya a jel (több mint 24óra).


Ne izgulj ilyesmin, nagyon ritkán fordul elő! Persze az ember sok rossz dolgot olvas, hall ezért állandóan izgul, mindig figyel honnan milyen veszély vár rá és a picire.


Azonban azt az igazságot elfelejtjük, hogy a legtöbb terhességben az a csodálatos, hogy teljesen rendben zajlik, minden természetesen történik.


Pozitív gondolatok :o)

2009. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen szinte egyik napról a másikra elmúlnak a terhesség tünetei.(hányinger, mellfeszülés stb...)

Persze ez attól is függ hanyadik hétben jár a terhesség.

Ha az első 12 héten történik, akkor a terhességi tünetek elmaradása után elöbb vagy utóbb elkezdődik a vetélés is amely járhat erős alhasi görcsökkel vagy görcsök nélkül is.De van olyan is mint pl. én akinek egy hét múlva sem indult meg a vetélés igy missed ab.-val kerültem korházba,egészségügyi kaparásra.

2009. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem jan.30-án volt missed ab-om mert alhalt a baba 8 hetesen.A jelei nem volt már olyan erős a hányinger és a mell fájdalom vagyis érzékenység.De állítólag ha sokat fáj a derekad az sem normális.Remélem te nem jársz így!Sok sikert!
2009. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az elhalt terhesség az mindig vérzéssel jár?

Igazából nem tudom hogy egyáltalán terhes vagyok -e mert ma voltam dokinál és nem mondott semmit csak azt hogy holnap vigyek vizeletet meg uh-ra kell mennem. Ebből gondolom hogy valami gond lehet. Vettem hétvégén két tesztet abból az egyik pozitiv a másik negatív volt.

Azért aggódom mert az előző terhességemet egyből megállapította most meg kételkedik.

Köszi a gyors válaszokat.

2009. jún. 8. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16.héten ultrahangon derült ki hogy elhalt kb. egy héttel korábban. Missed ab. lett belőle, semmit nem érzékeltem. Következő terhességnél paráztam, de minden rendben volt, fiam másfél hónapos.

A terhességi tünetek elmaradása, vagy változása NEM jelent semmit valószínűleg, normális velejárója az egészséges terhességnek, emiatt nehogy izguljatok. Második terhességnél hol volt, hol nem mellfeszülés, szédülés meg ilyenek.

2009. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet hogy csak azért nem állapította meg, mert még annyira fiatal a terhességed, hogy nem látszik teljesen egyértelműen? Hány hetes lehetsz?

Én a pozitív teszetem után 3 héttel voltam orvosnál és még nem jelentette ki, hogy "élő" terhesség, mert annyira pici volt minden (majdnem 7 hetes voltam akkor).


Egyébként a vetélés nem jár minden esetben tünettel, de erre ne is gondolj!

Minden ok lesz!

2009. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem hogy igazad van és még nagyon picike a babóm!

Foggalmam sincs hány hetes lehetek mert áprilisba és májusban megjött de nagyon rosszul.

2009. jún. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!