Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességem volt...

Méhen kívüli terhességem volt (9 hetes)! Mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Laparoscopiás műtéttel eltávolították már kilenc hete,de a menszesz még mindig nincs!Az orvos szerint lehet,h 2-3 hónap is kell neki!Normális ez,h ilyen sokat kell várni!!!Bár tudom,h életveszélyben voltam csak nem szeretnék még nagyobb bajt!!!Ja és cisztám is van!az is befolyásolja ugye bár!!
2011. aug. 19. 17:44
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Kicsit soknak tűnik nekem ez az idő. Általában 6 hetet szoktak mondani a dokik, hogy akörül kell megjönnie. A ciszta miatt késhet esetleg még, de én akkor sem várnék tovább, mert ha mégsem amiatt késik, nehogy tényleg vmi baj legyen.

Miért csak 9 hetesen vették észre, hogy méhenkívüli? Akkor voltál először a dokinál?

Tesztelj egyet, hogy kiürült-e már a szervezetedből a HCG. Elvileg már negatívnak kell lennie. Ha még mindig pozitív, menj vissza a dokihoz. (Vagy inkább egy másikhoz, aki nem legyint ennyi késésre!)

És írd meg, mi a helyzet!

2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Folyamatosan kellett mennem hcg vizsgálatra tehát az kb.4hét alatt ürült ki(ez kb.1hónapja volt)Az tökéletes!Mivel,h második baba lett volna és úgy gondoltam majd csak 9 hetesen megyek vizsgálatra/nem volt semmi bajom(se vérzés,se fájdalom)/mert az elsőnél is 6hetesen mentem és 9 hetesen kellett vissza mennem!De az orvosi vizsgálat előtt lévő napon rosszul lettem és rohammentővel vittek kórházba!Én is úgy olvastam,h 6 hét után meg kell jönni,de az orvos(házi orvos) a stresszre és az életmentő műtét miatt (lehet)azt mondta,h soká fog megjönni!Mit gondolsz,gondoltok?Nőgyógyászhoz 2 hónap múlva kell mennem kontrolra!Köszi a választ
2011. aug. 20. 12:12
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szerintem a háziorvos véleménye itt most nem mérvadó. Ez nem egy influenza. :-)

Azt mondod, a HCG rendben, én akkor csak a cisztára tudok tippelni. Vagy inkább annak is az okára : nincs peteérésed. :-(

Ha máskor is volt már cisztád, akkor érdemes lenne elmenni endodokihoz terheléses cukor + inzulin vérvételre, és egy hormonlaborra. Tudom, teherbe tudtál esni, de most ez a terhesség is megkavarhatta a hormonjaidat. Lehet, hogy megjön holnap, de az is lehet, hogy hónapikog nem tud a szervezeted helyreállni.

2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokara jonne meg, ha ma megjott volna, nemhogy meg se jott. Nekem is volt mutetem petevezeteket is kivettek de amint lecsokkent a hcg megjott. Nem ertem amit a dokid mondott ilyet nem hallottam, 2 honap utan jonne meg. Menj vissza a ciszta is okozhat bajt. Anyukamnak szetrobbantotta a petevezeteket es majdnem meghalt. Ne vard meg, h gond legyen. Ha a dokid nem fogad menj masikhoz.
2011. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!