Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye látta volna a doki, ha...

Ugye látta volna a doki, ha méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés

Vannak halvány pozi tesztjeim és tüneteim.

Épp most jöttem haza a dokitól és sajnos nem látott babát a pozitív tesztek és tüneteim ellenére. Viszont látott egy 18 mm-es megérett petesejtet, ami mostanában fog kiszabadulni, meg körülötte még sok apró érő kis petesejtet. Azt mondta minden rendben van, cisztám sincsen, de babám sincs! :( Úgyhogy engem átvertek ezek a tesztek. Nem tudom miért jelent meg rajtuk a 2. csík és nem tudom miért voltak tüneteim is még hozzá, ilyenben még sose volt részem. Arra is gondoltam, hogy lehetséges, hogy elkezdődött egy terhesség, csak nem tudott folytatódni valamiért? Ezt már elfelejtettem megkérdezni tőle. De remélem, nem ez a helyzet, mert akkor máskor is így járhatok, hogy sikerül megfogannia a babának csak nem folytatódik a terhesség...

Ha méhenkívüli terhesség okozta volna a pozi teszteket és tüneteket, akkor ugye ezek alapján észrevette volna? Csak átverhettek a tesztek és tünetek, így van?

Hüvelyi UH-n is megvizsgált.


2011. ápr. 28. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát egy hogy látta volna, kettő, hogy ha terhes lettél volna, nem ért volna a tüsződ. Mert, hogy akkor peteérés nincs! Tehát nem voltál terhes. Éppen csak kifogtál pár rossz tesztet!
2011. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tehát petesejt akkor sem érhet, ha közben van egy méhenkívüli terhesség.

2011. ápr. 28. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nincs! Egyébként biztos, hogy megnézte a petevezetőt is. Ilyenkor megszokták. Azért nem mondott semmit, mert nem talált semmit!
2011. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hát akkor megnyugodtam.

Próbálkozhatunk tovább...

18 mm-es az érett petesejtem. Vajon mikor szabadul ki? Doki mondta hogy valamikor mostanában fog...de pontosan nem tudta megmondani. Szerintem holnap...nem tudom. Nehéz jól időzíteni. :(

2011. ápr. 28. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod,hogy nem csak a peteérés napján eshetsz teherbe, tehát felesleges ennyire görcsölni az időzítésen!
2011. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak előtte jobb szünetet tartani ezért érdemes tudni, mikor van, mert a mindennapi együttlétek nem voltak nyerőek! Sajnos!
2011. ápr. 28. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2011. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 éve. :(
2011. ápr. 28. 14:27
 9/9 pilacs78 ***** válasza:
a háziorvosodtól kérhetnél egy általános vér és vizeletvizsgálatot, mert akkor is szokott pozitívat mutatni a teszt, ha a vizeletedben vér van. Ez nem mindig látható. Utalhat húgyuti fertőzésre, veseproblémára. Nekem sem volt semmi tünetem, és vér volt a vizeletemben, és attól lett pozitív a teszt. Nekem veseproblémám volt, amit addig észre sem vettek. Egyébként a kutatások még nagyon az elején tartanak, de már kiderült, hogy nagyon sok meddőségi problémát a D-vitamin hiánya okoz. nekem 9 évig nem jött össze a baba, pedig lombikon is jártam, aztán egy teljesen más probléma miatt kiderült, hogy D3 vitamin hiányom van (kálcium-magnézium felszívódásért felelős viatmin, ami ezer más dolgot is szabályoz). Elkezdték pótolni a D3-at, és 4 hónap után spontán terhes lettem!!! Eddig azt mondták én lombik nélkül teherbe sem eshetek...
2011. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!