Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhességem óta van...

8 hetes terhességem óta van haematomám,7 mm- es, most vagyok 14 hetes terhes, mi történik ha nem szívódik fel?

Figyelt kérdés

Folyamotosan járok ultrahangra, a baba fejlődik, de a haematoma nem szűnik semmit, ugyanakkora, pedig vérezgetek.

Volt ilyen veletek?A beslő méhszájon van a haematoma.


2010. nov. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 hetesen volt - akkor azt mondták, hogy vagy kiürül, vagy felszívódik. 1 napig nagyon gyengén vérezgettem, majd másnap visszamentünk a dokihoz, és már nem volt ott a haematoma. Nekem szerencsére gyorsan kiürült.

2010. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy, nekem nem ürül, nem kisebbedik, és vérezgetek folyamatosan, és olyan mintha verplazma, vagy nem is tudom mi ürülne, kis vérdarabkák is jönnek.
2010. nov. 5. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg a vérezgetés a haematoma miatt van, ürül kifelé. Csak lehet, nálad lassabban.

Nekem az 5.héttől a 12. hétig volt meg a haematoma, aztán szépen eltűnt. Néha volt barnás folyásom, olyankor rohantam a dokihoz, de mindig azt mondta, hogy ez a haematoma, ürül kifelé.

2010. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 hetes ultrahangon vette észre az orvos a haematomát. 8 hetesen vérzés miatt kórház. 1 hét után haza küldtek, pedig a barnázásom nem múlt el. A 12 hetes uh nem nézte meg az orvos mert "nem az volt a téma". Sajnos még mindig barnáztam. 14 hetes voltam amikor éjszaka elkezdett kiürülni és ömlött belőlem a vér !! Mire beértünk a kórházba a vérzés elmúlt és mint kiderült a heamatomaa teljesen eltünt!! Azóta sem volt egy csepp vérzés sem! Most 28 h. vagyok. Nagyon sokat kell pihenni! Jól teszed, hogy folyamatosan jársz uh-ra!
2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 4-8 hetesen nem okozott bajt, akkor már feltehetően nem is fog - ekkora babának már.

Nekem 15 hetesen láttak méhlepényben valami gyanúsat, nem voltak biztosak benne, hogy az, de 19 hetes uh-n már nem volt.

A dokim azt mondta akkor, kisterhességnél csinálhat bajt.


22 hetes

2010. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!