Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a szösz történik velem?...

Mi a szösz történik velem? Elmondanátok?

Figyelt kérdés
Palástfű teát iszom, amit a mensi első napján abba kell hagyni, és áttérni a cickafarkra. Nos, én ezt elrontottam, és még a mensi első napján is ittam. Ez lehet az oka annak, hogy mensim csak egy fél napig volt (az is görcs nélkül), és azóta semmi? Vagy talán most sikerült volna a baba? Vagy erre ne is gondoljak?

2012. febr. 26. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy egyetlen csésze tea elapasztja a menstruációt? Ilyen erős hatása lenne? Egyébként ebben a hónapban kezdtem inni, tehát két hete iszom csupán.
2012. febr. 26. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Én a helyedben tesztet csinálnék,mert az nem volt normális menszinek mondható,ami fél napig tartott.:-)Attól pedig,hogy egyetlen nappal tovább ittad a palástfű teát,szintén nincsen ilyen hatása(mármint a menstruációra nézve)Nekem nagyon az a gyanúm,hogy pocaklakó van a dologban:-)Vannak ismerőseim,akik a nemvárt napokon enyhén pecsételgettek,vérezgettek,aztán egészséges babának adtak életet.Szóval tesztelj,és kérlek írd meg,mi lett az eredmény!!Szorítok neked,hogy sikerüljön!!!Üdv:37 hetes pocaklakós kismami
2012. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi vok
2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, köszönöm! Tegnap már nem ittam azt a fránya teát, de ma sincsen vérzésem, viszont pocsékul érzem magam. Émelygek, fáradt vagyok. Alig állok a lábamon. De az exepiles tesztem ma reggel negatív lett.

Ilyen még sosem történt velem, úgyhogy én még mindig a teára tippelek.

2012. febr. 27. 09:41
 5/5 anonim válasza:

Fura dolog ez a teákkal. Nem egészen ez a tea, de talán a téma idevág kicsit: HSG vizsgálatra vártam, a menstruációm pont elmúlt, és nekem elég pontosan be lehet lőni, mettől meddig tart. Mivel előtte picit megfáztam, a HSG előtti este megittam egy gyömbérteát. Jó nagy hülyeség volt, utána olvastam el, hogy vérhígító hatása is van, éjszaka szinte "újból megjött", átáztattam az ágyneműt a HSG-t meg persze el kellett halasztani, és még napokig véreztem.

Csak azért meséltem el, mert számomra megdöbbentő volt, hogy a gyógynövényeknek ilyen erős hatásuk is lehet, azóta jobban vigyázok velük, és jobban is hiszek az erejükben.

2012. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!