Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom belém élvezett a...

A barátom belém élvezett a menstruáció 1. napjától számított 12. napon. (szerdán történt) Már 2hete megvan. De több, mint 1hónapot késett. Lehetséges teherbeesés?

Figyelt kérdés
De alapból rendszertelenül jön meg. Kezdetben volt olyan,h fél évig semmi nem volt. A menstruációt fogamzásgátló tablettával lehet rendszerezni?
2012. febr. 24. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:

tesztelj, elképzelhető

Fog.gátló tabival rendszeres lesz

2012. febr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most nem értem, megjött, csak késett?
2012. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még mindig megvan. Pont ma van a 14.napja. Azóta is tart. Csak késett. Ezzel kitolódhat a ciklusom? Menstruáció alatt szeretkeztünk.

Nagyon remélem, hogy nem lettem terhes...és sajnos Angliában vagyok, tegnap érkeztem.

2012. febr. 24. 13:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Most rendeltem tesztet otthonról. Az itteniekhez nem értek...remélem nemsoká megjön a csomag.
2012. febr. 24. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem vagy az. kitolja nekem is, ha alatta vagyunk együtt. szerintem csak hormonzavar
2012. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Mert azóta folyamatos a vérzés, és erős is. Csaknem lesz baj...
2012. febr. 24. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy az tolta ki

DE

nektek nem tanították meg az iskolában, hogy a 10 napnál hosszabb menzesz esetén azonnal orvoshoz kell fordulni?

nem akarok pánikot kelteni, vagy hülyeséget beszélni, de erre kifejezetten emlékszem, hogy nekünk ezt tanították... Túl sok vért is vezsíthetsz, ha erős

A szerelmeskedés nem erős vérzésre szokta kitolni a vérzés hosszát, hanem pecsételésre, de ebben nem saját tapasztalatra hivatkozom, mert nekem az utolsó napon inkább "kitisztít"

Kezdetben normális, ha kihagy (az első 2 évben kb) ....

Fogamzásgátlóvallehet rendszerezni, de a problémát nem fogja megoldani, ha nem jó dokit fogsz ki, akkor ezzel nem fog foglalkozni,csak hogy jelen helyzetben normáisnak látszódjon a helyzet. Viszont amikor majd babát akarsz,és leteszed a tabit, akkor újra előjön, hogy nem rendszeres,stb stb és csodálkozni fogsz ha "ne adj Isten" nem sikerül... Sajnos nem egyedülálló probléma:(:(:(


HA terherbeestél azon a bizonyos 12. napon ,akkor lehet spontán vetélésed is most...én bizti nem lettem volna ilyen nyugodt

2012. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!