Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2 nappal a barnázá...

Mensi előtt 2 nappal a barnázás, lehet baba?

Figyelt kérdés
Január 26.-án volt az utolsó mensim,február 24.-re nem várom!Február 11.-én voltunk együtt! 20.-án barnáztam, de csak annyira, hogy WC-zés után a papír lett olyan, még soha nem barnáztam! Ez lehet baba?
2012. febr. 21. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanazokat a válaszokat fogod kapni. Lehet beágyazódás, de járhatsz úgy is mint én. Még soha nem barnáztam a nem várt mensi előtt, az első terhességemnél sem. Ebben a hónapban 3 nappal a nemvárt előtt barnáztam picit, aztán másnap meg is jött. Remélem nálad nem ez a helyzet.
2012. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont így volt mensi előtt két nappal barnáztam, 1 tisztasági betét elég volt. Akkor már volt pozi tesztem, aztán már nem jött meg. 26+6hkm.
2012. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kedves kérdező. mi lett a vége?
2012. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok mi lett a vége,ugyan ebbe a cipőbe járok én is ma kedd van szombaton van a nem várt ideje és ma elkezdtem barnázni és mindjárt megjön érzésem is van!
2014. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kedves kérdezőnek megérkezhetett akkor a menses,azért nem írt vissza ide,különben már örömében elújságolta volna. :)
2015. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!