Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott mar egy hettel is...

Rena0102 kérdése:

Mensi elott mar egy hettel is 37 fok felett volt a homersekletem, es mensi alatt is, most hogy elmult 1napja, meg mindig,37,3 a testhomersekletem. Ez jelezhet babat?

Figyelt kérdés
egyutt voltunk parommal az esedekes idopontokban, tehat 2,5 hettel ezelott volt peteeresem, ugyhogy azota meg semmit sem mutat a teszt.neha enyhenn szurkal a bal petefeszkem, mint most is, meg par pillanatig feszulni erzem a mehem.eddig ennyi.szerintetek lehet baba??nagyon orulnek neki.
2012. febr. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvolt, akkor szerintem nem. Teszt?
2012. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hőd alapján igen. Mennyire volt meg? Mennyi ideig? Hol méred magad?
2012. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A mensid is megjött, a teszt is negatív lett. Csak a hőre nem lehet alapozni.
2012. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huvelyben merem mindig.Nem remenykedek, mert 6 hete volt vetelesem, 6 hetes terhes voltam.csak furcsa, mert nem szokott ilyen magas lenni csak mensi elott.5honapja folyamatosan merem.es nem volt meg ilyen.jo lenne ha lenne baba, de nem akarom beleelni magam.viszont a homersekletem furcsa, hogy se mensi alatt nem allt vissza, se most.altalaban 5 napig van meg, de most harom normalis nap volt, a masik ketto csak cseppek, es inkabb csak barna.nem tudom....
2012. febr. 23. 22:07
 5/5 A kérdező kommentje:
egyebkent azert gondolkodtam el rajta, mert mikor babas lettem, a vetelesig folyamatosan 37 felett volt.az atlag homersekletem 36,4.
2012. febr. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!