Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy emiatt sem jön a...

Lehet, hogy emiatt sem jön a baba? Mit tehetnék? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozom asszisztensként. Amikor új főnököm lett, egyből azzal kedzte hogy ugye nem akarok még gyereket? Mert ha igen, szóljak mindenképp, mielőtt elkezdünk dolgozni rajta (gondolom, hogy idő előtt ki tudjon rúgni). Persze, hogy már akkor is rajta voltunk, de én nem mondtam. Most rosszul áll a szénánk, jövő hónapban több dolgozót is el fognak küldeni, mivel friss hús vagyok, szerintem én is köztük leszek. Ami még nagyon bánt, törvény ide-törvény oda, a mellettem lévő helységben dohányoznak, tudván, hogy ki nem állhatom a füstöt és még cikiznek is vele (csak a vezetőség teszi ezt). Ilyen közegben töltök napi 8 órát és félek, hogy tudatalatt emiatt sem jön össze a baby. Van valami ötletetek, hogy mi a csodát csináljak?? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 22. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is mikor kereskedelembe mentem dolgozni, megmondták, hogy remélik 5 évig nem tervezünk babát.Egy év után otthagytam őket. Utána elmentem ásatásra technikusnak. A második ilyen munkahelyemen nagyon kedvesek. Amint megtudták, hogy babát várok nem engedtek terepre, benti munkát kaptam. De sajnos nem bírtam a napi 6 óra utazást, bevérezte és sürgősségi, majd veszélyeztetett terhes lettem. Az év végén lejárt volna a szerződésem, de meghosszabbították egy évet. Sajnos a 22 héten halva született. Fel akartam mondani, nem engedtek, helyette itthoni számítógépes munkát kaptam, majd megpróbáltam bejárni. Tudtam, hogy leépítés lesz, nem is bántam, hogy én is repülök, mert teljesen padlón voltam. Letelt a 6 hónap, 7-ben összehoztuk. Sajnos megint gondok adódtak, hazahoztak kocsival (kb.2-2 és fél óra hazáig). Elintézték, hogy még 2 hónap munkaviszonyom legyen.

A lényeg: nagyon emberfüggő a dolog, hogy viselkednek. Sajnos te a bunkókat fogtad ki. A munkahely nem ér annyitt, hogy ne legyen babátok. És igen, lehet, hogy a tudatalattid gátolja. A félelem is közrejátszik. Ajánlom a ciklus. hu oldalt, és probálkozzatok aszerint. Nekünk bejött. Drukkolok nektek is!

Ha akarsz írhatsz privátba is, szivesen beszélgetek bárkivel. Sajnos a 4 fal között kell feküdnöm, így nincs társoságom. Remélem segítettem.

20 hetes kismama

2012. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Sajnálom, hogy ilyen megpróbáltatáson mentél keresztül, viszont gratulálok a babádhoz! Kívánom, hogy minden rendben legyen, legyetek mindketten erősek és egészségesek!

Próbálom magam én is nyugtatni és nem azon agyalni, hogy "mi lesz ha...". Írok majd Neked privit is! :)

2012. febr. 24. 10:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Elolvastam és válaszoltam a privátban. :)
2012. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!