Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedek 3 hónapja, van...

Clostit szedek 3 hónapja, van peteérésem, de eddig nem jött a baba. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Van már egy gyerekem aki spontán fogant. Állítólag nincs semmi bajom, csak vmiért rendszertelen a mensim, előfordul, hogy hónapokig nincs peteérésem. Clostival van, és a ciklusom 32-33 napos lett tőle. Méhnyálkahártyám szép vastag, azzal sincs gond.

Hasznos ötleteket várok, el vagyok kenődve rendesen.


2011. jan. 26. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint te. Az első gyerekünk is clostival fogant az első gyógyszeres hónapban. 1,5 éve várunk a tesóra. Tavaly már volt 6 clostis hónapom, de nem lett baba. Most ebben a hónapban megint szedtem, nagyon remélem, hogy már többször nem kell, mert most sikerül. Mi is mindent megteszünk annak érdekében. Ezen kívül marad a bizakodás. Drukkolok nektek és magunknak is, hogy minél előbb egy pozitív tesztnek örülhessünk. Megkérdezhetem, hogy mióta próbálkoztok? Nóri voltam. További szép napot!
2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Mi 1 éve és 2 hónapja várunk a kistesóra. Te voltál vmilyen kivizsgáláson? Dokid mit mondott, h miért nem jön? Clostitól hány petéd ért meg?Milyen adagolásban szedted?
2011. jan. 26. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van olyan ismerősöd, akinek csecsemője van látogasd meg. A sógornőm így esett teherbe, és +1 ismerősnek is bejött, akinek ajánlottam.
2011. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam kivizsgálásokon, állítólag minden rendben. A férjem is volt nála is minden oké. A doki azt mondta, hogy össze kéne, hogy jöjjön, mivel már van egy gyerek és nincs semmi bajunk. Azt mondta, hogy az viszont nagyban befolyásolhatja a sikertelenséget, hogy nagyon rágörcsöltem a témára. Próbálok nem csak ezen gondolkodni a nap 24 órájában, de nagyon nehéz. Én napi két szemet szedtem a clostiból és most ösztrogén tartalmú tapaszt is kaptam, mert elég vékony volt a nyálkahártya. Azt mondta a doki, hogy most nézzünk legalább három hónapot így, és ha nem akkor tovább lépünk. Amúgy nekem mindig napra pontosan jön meg, nem maradt még ki soha, csak amikor terhes lettem. Nóri
2011. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a tüszők száma változó szokott lenni. Amikor a fiam sikerült, akkor három volt (19,21 és 23mm). Tavaly volt olyan, hogy csak kettő volt, de sokszor csak egy. Most hétfőn voltam uh-on, volt egy 22mm-es domináns a bal oldalon, jobb oldalon pedig több kicsi, itt a legnagyobb 11mm volt. De azt mondta, hogy a 22mm nagyon jó (ez volt a 10. napon), ebből simán lehet baba.
2011. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jó ötlet a babanéző, nemrég voltam egy barátnőmnél:-)

Most nem szedek clostit, nincs kedvem.

Drukkolok Nektek Nóri!

2011. jan. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!