Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használok ovu tesztet, hőmérőz...

Használok ovu tesztet, hőmérőzök, szedek vitamint. Voltam nődokinál, csinált rákszűrés, uh-t, volt vérvizsgálat is. Mit tehetnék még, hogy összejöjjön nekünk is a baba?

Figyelt kérdés

6 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül. Használok ovu tesztet, hőmérőzök, szedek vitamint. Voltam nődokinál, csinált rákszűrés, uh-t, volt vérvizsgálat is.Ciklusom rendszeres, van peteérésem is. Nálam minden oké! Nem akarom a páromról feltételezni, hogy vele lehet gond. Nagyon el vagyok keseredve!

Már arra is gondoltam, hogy nem a legtökéletesebb kapcsolat a miénk és ezért nem választ minket egyetlen baba sem.


2008. aug. 10. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! de ne is görcsölj.

Íme az én történetem:

Én világ életemben akartam gyereket. Azt sem tudtam mivel jár, de vágytam rá. Volt egy 3,5 éve tartó se veled, "se nélküled kapcsolatom". Amióta evvel a fiúval voltam nőgyógyászati problémáim voltak folyamatosan. Kezeltek orrba-szájba, de nem gyógyúltam. Na, gondoltam 33 évet betöltöttötem, se apajelölt, se egészség egy gyerekhez. Meg is beszéltük a párommal, hogy mivel 3, azaz HÁROM éve nem védekeztünk és nem estem teherbe ne hazárdírozzunk tovább, kezdjünk el fogamzást gátolni. Ez volt szombaton. Vasárnap szeretkeztünk, persze védekezés nuku. Nnna, ekkor estem teherbe. A sors keze. Valaki valahol úgy gondolta jó nekünk együtt és megérdemlünk egy babát. Talán ez a valaki vagy valami attól félt, hogy betartjuk a fogamzásgátlást és nem lesz alkalom angyalkát küldeni általunk a földre.

Az eset óta eltelt 11 hónap. Drága kisfiúnk megszületett, sőt betöltötte a 2. hónapot. A kapcsolatunk is rendeződött.


Kérlek ne keseredj el! Látod, én idős-, beteges-, lelkileg zilált voltam és mégis összejött. Akkor neked miért ne jönne össze aki minden téren egészséges?

Türelem, szeretet, és legfőképpen nyugalom...

2008. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem próbálkoznátok ilyen görcsösen..
2008. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy első hallásra nevetséges - nekem is az volt - de próbáltad már a gyertyázást szeretkezés után? Én a 3. hónapi sikertelenség után megpróbáltam, és összejött.10 hetesek vagyunk!
2008. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne görcsölj a dolgon, ne használj teszteket, meg hőmérőt, teljesen felesleges. Csak szeretkezzetek, amikor kedvetek van, és kész. Szex után a legjobb, ha a hátadon fekszel, és a feneked alá beraksz egy nagy párnát, és úgy maradsz egy ideig. Nekem ez 2* bejött, mindkétszer első alkalommal állapotos maradtam. :)
2008. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem se görcsölj! sok esetben pont akkor jön össze a baba, mikor már nem is számítunk rá. És még egy dolog: ha biztos vagy benne, h egészségügyileg oké minden,de a stressz nem múlik én nagyon javaslom egy pszichológus felkeresését aki segíteni tud lazítani.Sokszor nem is sejtjük,de a sikertelenség mögött valamilyen leli probléma bújik meg.Nagyon drukkolok nektek!
2008. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg vizsgálják ki a férjedet is! az egyik ismerősőmnél is ez volt. 10 évi próbálkozás után jött össze a baba. végig a nőt kezelték, mikor v.kinek eszébe jutott az a fantasztikus ötlet, hogy hátha a férfi a "hibás". egy nagyon egyszerű vizsgálattal kiderült, hogy nincs elég spermája, így képtelen természetes úton megtermékenyíteni egy petesejtet. inszeminációt alkalmaztak a dokik, és ma van egy 8 hónapos kislányuk!
2008. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Amit még megtehettek, hogy a férjed elmegy andrológiára, Nálad pedig végezhetnek hysteroskopiát /méhtükrözést/ ill. petevezeték átfuvást.
2008. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek. Tegnap úgy döntöttünk, hogy nincs több pé figyelés, nem szedek vitaminokat sem és ha néhány hónapon belül mégsem jön össze a baba, akkor majd megvizsgálják a páromat is. Addig viszont valószínűleg tényleg fel kell keresnem egy pszichológust, mert úgy érzem, hogy nem tudom magamtól elengedni a görcsösen akarást.

Köszönöm, hogy írtatok!!!

2008. aug. 11. 06:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hónap után megyünk andrológiára a férjemmel. Úgy gondolom, lehet, hogy nála sincs gond, de legalább ő is megnyugszik, és így talán sikerül a baba. Én a helyetekben nem várnék már túl sokat a párod vizsgálatával! Legyetek túl rajta, nyugodjon meg ő is! Ha nincs gond, úgyis újra te kerülsz terítékre sajna.
2008. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Én pszichologus helyett egy kineziologust kerestem fel, nekem sokat tudott segiteni.
2008. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!