Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van...

Lehetséges, hogy baba van akkor ha a vérvizsgálat 20. napon (méhen kívűli terhesség kizárása miatt csinálták) nem mutatott ki semmit, de a 18. napon együtt voltunk?

Figyelt kérdés
A ciklusom még sajnos nem ált be, múltkor 26 napra jött meg, legutoljára meg 33 napra. És múlthónapban(mikor 33.napra jött meg) begörcsöltem a 19.napon és most is a 18.napon,de ugy,hogy alig bírtam feküdni,járni meg egyáltalán nem.
2009. febr. 17. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom most hanyadik napon vagy, de nekem a mens elmaradása után pár nap már nagyon pozitív volt a teszt és sajnos méhenkívüli voltam. De szerintem a méhenkívüli már csak akkor görcsöl, ha néhány hetes és növekszik. Nekem a petevezetékemben volt beágyazódva és csak akkor kezdtem görcsölni nagyon-nagyon amikor szétrepedt a p.vezetőm. addig nem is tudtuk hogy baj van.
2009. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem valószínű, de ha akkor mégis sikerült még nem látszik a vérből, amit csinálhatsz, hogy az együttlétetekre két héttel csinálsz tesztet otthon, persze, ha megint együtt lesztek addig és fogalmad sincs mikor ovulálsz, akkor szinte mindig tesztelhetnél, szerintem nyugi, lesz baba csak várd meg amíg tényleg van valami tünet.
2009. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Az a baj,hogy tüneteket produkálok,csak sajna pszichésen:( Amugy ma a 21.napban vagyok,de nem tudom,hogy most hány napra fog megjönni,mivel a múltkoriig a 28.napra mindig megjött. De az a gyanum,hogy kicsit félre kellene tennem ezt a témát és ha akar ugyis jön a baba,csak sajna nem olyan egyszerű:)
2009. febr. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!