Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen süsün szerelmeskedtek...

Milyen süsün szerelmeskedtek a párotokkal a babprojekt alatt?

Figyelt kérdés
És van valami követett praktika? pl 2 naponta szex, vagy peteérésig semmi utána meg mindent bele....
2009. jún. 5. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En ovulacios tesztet hasznalok es arra figyelunk, hogy amikor pozitiv akkor legyunk egyutt azon a napon vagy utanna. Ezt leszamitva akkor es ugy szeretkezunk ahogy mindig. Na persze leszamitva az elso fel-egy evet mert akkor meg nagyon uj volt a kapcsolat most mar 7 eve vagyunk egyutt. :)
2009. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi annyit és olyan formában, ahogy babatervezés előtt is, ezen nem akartunk változtatni, szeretkeztünk, amikor kívántuk. Heti 5-6 alkalommal körülbelül.

Olvastam itt, hogy nem javasolják az ilyen sűrű együttléteket. Olyat is olvastam, hogy ha minden nap van szex, akkor kizárt dolog, hogy abból baba legyen, mert annyi idő alatt nem tudnak életképes spermák termelődni.

Én azért nem zárnám ki ezt, hiszen ha ez igaz lenne, akkor nem lenne gyermekünk...

2009. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!