Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet lelkileg elviselni...

Hogy lehet lelkileg elviselni ha sosem sikerül?

Figyelt kérdés
rengetegen irták már hogy rágota nem jön a baba és szomoruak.. én is az vagyok.. már lassan 3 éve.. mit tegyek?
2009. jún. 3. 15:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

elszomorit hogy mennyi sok nö akar gyereket már ilyen rég ota..

nálunk kevés a sperma meg egy gyogyszeres kezelésen vagyunk tul.. 2 honap uj esély, aztán megyek laparra. tobvább nem várok. egyszer már voltam terhes missed lett, szoval asszem nekem lehet..

nagan szomoru vagyok.. de ha mulik a vérzés, jön talán egy uj esély érzés..

2009. jún. 3. 21:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szisztok.


Mi negy evig probalkoztunk.Kozben volt par vetelesem nagyon korai szakaszban.

Mi ugy veszeltuk at ezt a 4evet hogy egy ket honapot clostyztunk majd egy ket honap pihi,regenalodas mert erzelmileg fel kellet toltodnom.Mindig kitalaltam valamit hogy mi lehet a bajom,akkor annak utannaolvastam atol z ig ami ugye eltartott egy ideig es azzal voltam lekotve.

Szinte mindig kattogott az agyam,amikor belefaradtam szunetet tartottam,egy ket ciklusba onsajnalkozasba estem majd minden kezdodott elorol.A szivem melyen sosem adtam fel.Most egy teljesen spontan ciklusban oszejott,11mm es peteszakom van es meg a doki sem akarta egybol elhinni hogy nem szedtem semmit.PCOS vagyok.

2009. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsonak nagyon gratulálok....
2009. jún. 4. 12:54
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közel 1 évnél végre "zebrás" lett a teszt. Annyira örültem neki!! kb 2 hétig tartott az öröm majd közölte a doki hogy valszeg méhenkívüli és irány a kórház. Sajnos tényleg az volt. Most megint próbálkozunk de egyenlőre semmi, mondjuk ha majd meglátom a "zebrámat" mostmár tudom hogy még nem lehetek nyugodt, először jön a pánik és remélem aztán a nagy boldogságom!!!!

Mindenkinek szívből kivánom hogy sikerüljön a babásodás!

2009. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sikerült a baba?
2020. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aha, már kettő is van. :)
2020. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De jó! Gratulálok!!! ❤️
2020. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!