Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beültetés után egy héttel...

A beültetés után egy héttel lehet már tesztet csinálni? Akinek sikerült milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Már nem fáj annyit a hasam és az a furcsa hogy túl jól érzem magam.Ez jó jel?
2012. febr. 8. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ET+10-en volt halvány pozitív a tesztem!Még ne csinálj szerintem.Tünetek mindenkinél másak,nekem nem volt ilyenkor még semmi.
2012. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5 napos picurikat kaptam vissza, először a beülti utáni 5. nap teszteltem, de annyira halványan látszott a csík, hogy még én sem mertem reménykedni. A másnapit már nem kellett forgatni, de igazán meggyőző a beülti utáni 8. napi teszt volt :) Ja, és 1 babának sikerült megtapadnia.

Tüneteim egyáltalán nem voltak, én is jól éreztem magam, semmi sem utalt a sikerre.


Nagyon drukkolok neked, hogy két csík legyen majd azon a bizonyos teszten!

2012. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 2 naposan kaptam vissza őket,tehát 10. napon már kellene látszodjon a két csik. Még 3 nap és tesztelhetek. Köszi a válaszokat,és gratulálok nektek.
2012. febr. 8. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Én 3 naposan kaptam vissza és nekem is egy tapadt meg,a hcg-m a 11.napon 50 volt,.Te mész vérvételre?Íd meg a teszt eredményt!Drukkolok!

2012. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizelet teszt nem ad még pontos eredményt és érdemes a 14. napon is többféle tesztet kipróbálni. Biztos eredményt csak a hcg vérvétel ad, de az se ajánlatos 12-13. nap előtt.
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem sikerült:(
2012. márc. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!