Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beültetés után mekkora az...

Beültetés után mekkora az esélye annak, hogy a baba megmarad, hogyha megtapadt?

Figyelt kérdés

Egyre erősebb a teszten a két csík. Ha megtapadt(ak), mekkora az esély, hogy megmaradjon(anak)? Nincs komoly betegség, csak elzáródott petevezeték, ezért lett beültetés. Ilyenkor mekkora eséllyel jön össze a baba? Első beültetés egyébként.


Mielőtt valaki leolt, azért nem tudok semmit, mert nem nekem lett beültetve, csak izguló-aggódó rokon vagyok, akit nagyon érdekel:) A normális válaszokat nagyon megköszönném...


2012. jan. 29. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan akkora a megtapadási esély, mint természetes terhességnél. Semmivel sem több, semmivel sem kevesebb.

A pozitív teszt viszont bíztató.

2012. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg már megtapadt, mivel négy teszten már egyre erősebbek a második csíkok, de a vérvétel még ezután következik. Én inkább attól félek, hogy nehogy elmenjen(ek)... Mondjátok, hogy erre nagyon kicsi esély van csak (yn)
2012. jan. 29. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!