Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem volna hogy...

Olyan kérdésem volna hogy beültetésre megyek csütörtökön, hogy biztos megtapadjon! Mit csináljak és mit ne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Amit én hallottam,hogy rengeteg folyadékot kell inni és pihenni amennyit csak tudsz!

Minden jót!!!

2011. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Az első pár napban (3-4) mindenképp leginkább feküdj, pihenj és ne stresszelj. Utána is fő a pihenés, de kell a mozgás is, hogy a méh vérkeringése jó legyen. Ezenkívül szedj C-vitamint, terhesvitamint mindenképp. Én szedtem méhpempőt és barátcserjét is, de ez egyéni. Amúgy 3 beültetésen vagyok túl... sajnos eddig sikertelenül, de valószínűleg azért nem sikerült, mert fagyasztott babácskák voltak.

Sok sikert! Drukkolok!

2011. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat,és pozitívan állj hozzá! Ne emelj ,ne cipekedj,ne hajolgass ne idegeskedj!Ja,és a legfontosabb:NE KERESS TÜNETEKET!!!Ezen kívül nem sokat tehetsz!Szorítok nagyon!
2011. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Biztosat nem lehet mondani, de tanácsokat igen :)

A beülti napján és utána még 2 napig fekvés javasolt, én csak wc-re keltem fel. Aztán a 3-6. nap között fokozatosan picit többet voltam fent, de azért így is sokat feküdtem, és egyszerre max 15 percet keltem fel, aztán fekvés megint. A 7. naptól már volt, hogy fél órát is fent voltam, de utána megint fekvès. Dolgozni a beülti utáni 12. naptól (tegnap) megyek. Holnap lesz nekem vérvétel, hogy sikerült-e, de már van sok + tesztem, remélem holnap is ezt mutatja majd a vv :)

Ez volt az 1. lombikom...


Azt mondták nekem a dokik, hogy az első hét a fontos, akkor dől el minden.

Ja és emelni, hajolgatni, porszívózni, takarítani tilos!


Na jó hosszú lettem, de remélem segítettem, ha kérdésed van csak bátran kérdezz ;)

2011. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Megírnád,hogy tényleg sikerült-e??

Drukkolok nektek!

2011. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:

Ahogy már előttem írták, pozitív gondolkodás, kímélő életmód. Én csak a beültetés utáni két napon feküdtem folyamatosan, utána rövid séta, olvasás, tévézés. Könnyebb házimunkát is végeztem, ami nem megerőltető és nem kell emelni, hajolni.Ezenkívül nálunk (Debrecen) már a leszívás után javasolták a fehérjedús táplálkozást. Napi fél kg túrót ettem meg, különböző gyümölcsökkel ízesítve, egészen az eredményhirdetés napjáig. Sok sikert!


37 hetes lombikos kismama

2011. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtatok!Mi van akkor ha fagyasztottat raknak vissza!Én csak most kezdtem el enni a fehérje dús kajákat és holnap beültetés!Nincs késő?
2011. nov. 16. 16:13
 8/33 anonim válasza:

6. vagyok.

Háromnapos embriókat kaptam vissza, tehát a beültetés előtt 3 nappal kezdtem a fehérjedús táplálkozást. Semmiképpen sem késő elkezdeni. Ha jól tudom a beágyazódásnál van szerepe, mivel segít a méhnyálkahártya vastagításában. Addig még úgyis van néhány napod.

Drukkolok neked!

2011. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtti 21:25-ös vagyok


A beülti utáni 14. napi vérvétel eredménye: HCG 714,8, tehát igen, sikerült!!! Én annyira boldog vagyok, elsőre összejött :) Remélem ezután is minden rendben lesz.


Remélem aki még nem élte át ezt, minél előbb megtapasztalhatja milyen csodás érzés, sok sikert mindenkinek!

2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elmesélnéd milyen volt a beültetés???

2011. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!