Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem volna hogy...

Olyan kérdésem volna hogy beültetésre megyek csütörtökön, hogy biztos megtapadjon! Mit csináljak és mit ne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Jézusom! :(

Borzasztóan sajnálom!!!

Írtam már neked többször is!

Mihamarabb épülj fel lelkileg!!

2011. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megkönnyezve olvastam végig a történetedet!

Én januárban megyek a második lombikra. Hosszú protokoll lesz, és én is éppen azon gondolkozok, hogy mit csináljak másképp, mint az elsőnél ami nem sikerült. A fekvést, pihenést és a pozitív gondolatokat mindenképpen megfogadtam. Ja, és jövő héten ha elkezdődik, már nem olvasok ilyen oldalakat, mert engem nagyon befolyásolnak, és minden tünetet produkálok, amit olvasok, és az nem jó, mert bebeszélem magamnak, hogy sikerült, és amikor kiderült, hogy mégsem, alig tudtam magamhoz térni a sokkból. Hetekig tartott nálam. Azt gondoltam, hogy pszichológushoz kéne fordulnom...

2012. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Aktuális még a kérdés?

Esetleg, ha valaki most olvassa...


Nekünk a 4. lombik sikerült (azoospermia miatt kellett a lombik)sok tortúra után, 3 év alatt. Nem kevés pénzbe került, de nem a lombik maga volt költséges, mert a gyógyszerekre már félre tettük a pénzt, hanem az egyéb kiegészítő "tevékenységek", amikor a természetgyógyásztól kezdve az alternatív terápiáig sok mindent végig jártunk, remélve, hogy na, most ez segít...


Nem tudom mi segített végül, de egy jó endokrinológus mellett egy JÓ pszichológus nagyon fontos, mert ebbe beleőrül az ember...talán ezt a kettőt tudnám kiemelni.


Folyamatosan endokrinológushoz jártam, monitorozva volt a hormoneredményem és az inzulin-rezisztenciám.

A 4. alkalom előtt meg már 1/2 éve jártam pszichológushoz (heti 1 alkalom), ahol főleg autogén tréninggel foglalkoztunk.


Próbáltam a "termékenység" szimbólumait bevonni az életterembe. Pl. Növényeket nevelgettem. A vázákba kis kavicsot tettem, mintha peték lennének, meg teremtő erejű történeteket olvastam...



Mindenkinek drukkolok!!!

2013. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!