Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gilbert kór, és fogamzásgátló?

Gilbert kór, és fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Egyik orvos azt mondja, hogy lehet, a másik orvos szigorúan tiltja.Nem tudunk gumival védekezni, mert csíp, és viszketek tőle, pedig sok fajtát kipróbáltam már,spiráltól meg félek, hogy nem bírom, és az egyik rokonamnak mellette lettek fiai.Nem tudom milyen erős lenne a "kór" mellé a gyógyszer, azt tudom, ha egy korty alkoholt iszok, akkor rohamszerűen rosszul leszek, de még egy csípősebb ételtől, vagy egy fájdalomcsillapítótol is.Tapasztalata van valakinek a témában?
2012. febr. 2. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Helyedben nem terhelném a májam, inkább választanék más módszert pl. hormontartalmú spirál (azzal nem nagyon esnek teherbe), hormontartalmú hüvelygyűrű (havi 1x kell felhelyezni 21 napra, ha jól tudom), vagy megszakításos közösülés naptármódszerrel és/vagy spermiciddel kombinálva
2012. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!