Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése után...

Fogamzásgátló szedése után mennyit kell várni ha újra neki akarunk állni próbálkozni?

Figyelt kérdés
Már van egy 3,5 éves lányunk, most azonban úgy döntöttünk ,hogy szeretnénk második babát. Kb. 2 éve szedem a Yasminelle gyógyszert. Sok helyen olvasom hogy nem is kell várni, mert olyan kevés az anyag ezekben a fogamzásgátlókban. Mit ajánlatok?
2012. jan. 29. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

pl mensi előtt abba hagyod és középidőbe már :))))))))

Szóval nem kell kb hónapokig várni mint a régi fogamzásgátlóknál

2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajlok rá, hogy nem várunk mi sem hónapokig,csak bennem van a félsz, hogy ne hogy beteg legyen a pici, vagy elmenjen.
2012. jan. 29. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Yasminelle-t szedtem 4 évig és nekem azt mondta a doki, hogy nem kell várni! Abbahagytam, és bár nekem úgy alakult, hogy mégsem vállaltunk babát..., de én sem vártam volna, talán egy hónapot! Hogy nyugodtabb légy várj meg egy menszit, és hajrá!:)

2012. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell várni. Még ha a szedése alatt csúszik is be a baba, akkor sem lesz semmi baja.

Én sem vártam, első hónapban meg is fogant a kisfiam. :)

2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell várni, sőt, közvetlenül az abbahagyása után még az esély is nagyobb a teherbeesésre. Egyébként a hatodik hétig semmilyen biokémiai kapcsolat nincs is köztetek, tehát ha abbahagyod, és próbálkoztok, és sikerül, a gyógyszernek már se híre, se hamva. :)) Gondolj bele, van, aki mellette lesz terhes, akkor sem árt. Csak hormon van benne, semmi más. :)


25 hkm

2012. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!