Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett ki...

Fogamzásgátló mellett ki esett teherbe?

Figyelt kérdés

Kihagytál egyet-kettőt? Vagy anélkül lett baba?

Hogy volt? és Mi lett? Megszülted? Okozott a fogamzásgátló valamit?


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 27. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nővérem az injekciós fogamzásgátló mellett lett babás, amit havi 1x kell beadatni! Szerencsére megtartotta, semmi baja makk egészséges kislánya van, férje is örült!

Én a Mercilon mellett lettem babás, nem hagytam ki egy szemet sem soha. Megtartottam természetesen, bár én nem voltam olyan szerencsés, mint nővérem, mert párom választás elé állitott, hogy baba vagy ő. Nyilván, ha ilyen szar alak valaki, akkor mehet, ahonnét jött. Egyébként semmi gond nem volt sem a terhesség alatt, sem utána, makk egészséges ő is.

Nyilván ez egy családi vonás nálunk. :)))

2012. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindkettőtöknek!
2012. jan. 27. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Anyukám is szedett fogamzásgátlót, amikor velem lett terhes. Akkor azért még nem ezek az alighormontartalmúak voltak forgalomban (30 éve)... és semmi bajom.

Azt nem tudom, hogy hagyott-e ki szemet, de nem tartom valószínűnek, mivel orvos. :)

2012. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szomszédunk, soha egyet se hagyott ki, megszülte, gyönyörű és teljesen egészséges kisfiú :)
2012. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30 éve irgalmatlan erősségű hormontartalmúak voltak :). De a kérdésedre a válasz: anyum hugimmal így lett terhes, de kutya baj, és egy csodatesó (mondjuk már 22 éves). Ők amúgy egy hónappal később akarták abbahagyni a gyógyszert, de már nem kellett. Ezek a tabletták, főleg a mai, modernek már abszolút nem ártanak az esetlegesen megfogant embriónak.
2012. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!