Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos terhes vagyok?

Biztos terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót.Január 14.én megjött a nem várt menstruációm.3 napja hányok bármit eszek és hasmenésem.Ma reggel csináltam, egy tesztet az új clearblue-val/digitális/...pozitív lett 1-2 hetes azt írja ki.Ez lehetséges hogy már kimutatja a terhességet?
2012. jan. 26. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Na most mire mész azzal a válasszal, hogy "lehetséges"?

Tudom, hülye ötlet, de elmehetnél nőgyógyászhoz.

2012. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már múlt hónapban is terhes voltál, de az is lehet, hogy a teszt extra érzékeny és a friss terhességed ilyen korán kimutatja. Én vennék egy "mezei" terhességi tesztet néhány nap múlva és azzal csinálnám meg újra.

De, nem tudom, hogy a hasmenés mennyire terhességi tünet?!

2012. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam annyi a képzavar, hogy azt írod, hogy 14-én megjött, a teszt pedig 1-2 hetes terhességet ír.

Január 14-én hogy jött meg? Ugyanolyan volt mint szokott lenni, olyan erősségű és addig is tartott? Mert ha igen, akkor valami nem stimmel. Nem tudnád lefotózni a tesztet és felrakni? Ha terhes vagy nem igazán jó a vérzés... mielőbb dokihoz kéne menni.

2012. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Nagyon sok esetben a terhes nők akár hónapokig is menstruálhatnak. Ez normális.

2012. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen feltöltöm a képet csak nem tudom sajnos hol kell..
2012. jan. 26. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

3-as válaszoló vagyok. Azért az nem igazán normális, ha valaki menstruál terhesség alatt és azt tudom, hogy előfordul, de nem "nagyon sok" esetben. Inkább ritka, hogy valaki menstruáljon. Egy ismerősömnek volt az első 3 hónapban vérzése, azt hitte menzeszel, de kiderült, hogy 3 hónapos terhes. Viszont azt is mondta, hogy utólag belegondolva, az nem is a megszokott menzije volt, mert sokkal kevesebb volt és rövidebb ideig tartott. Ezért is kérdeztem, hogy hogy jött meg a kérdezőnek.

2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, nem úgy értettem, hogy "normális", hogy így jó, hanem, hogy elég sokaknál előfordul, így maga a menstruáció nem zárja ki a terhességet.

Tényleg nem vitatkozni akartam, vagy belédkötni.

2012. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vettem kötözködésnek. :) Csak én úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni. A vérzés lehet ugyan menzi, de lehet vetélés jele is és ezt leginkább csak a doki tudja megmondani uh után. Tehát ha valaki úgy van vele, hogy ő azt olvassa, hogy a vérzés "normális", mert sokaknál előfordul és kiderül, hogy vetélés kezdődött, ő meg nem megy dokihoz, akkor annak súlyos következményei is lehetnek. Persze Isten ments', hogy ilyen legyen, de kb. annyi esélye van a vetélésnek mint a menzis terhességnek. Nem akartam egyből farkast kiáltani, ezért írtam, hogy mielőbb lássa doki.... :)

Drukkolok, hogy baba legyen egyébként és ne legyen semmi gond! És kíváncsian várom az eredményt!!! :D

2012. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Csináltam még egy tesztet és az is pozitív lett /nem reggeli/

Természetesen megyek orvoshoz,csak gondoltam valakinek van ilyen tapasztalata,hogy menstruált és még is pozitív a teszt!

2012. jan. 26. 10:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal a tüneteim teljesen terhességi tünetek és a 2 teszt már nem hazudik!:) köszönöm a válaszokat és a segítségetek!! örülök :)
2012. jan. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!