Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye teljesen biztos hogy...

Ugye teljesen biztos hogy nemvagyok terhes?!?!

Figyelt kérdés

lefeküdtem egy sráccal még 6.án,nem védekeztünk de nem belém ment el,teljesen bevoltam pánikolva hogy biztosan terhesvagyok,de nemsokkal rá megjött (kb 1 hét mulva) ..

elég rendesen véreztem kb 5 napig .. akkor megnyugodtam hogy jo,biztos nemlehetek terhes. de ma sötét elszíneződéseket vettem észre a szeméremajkaimon + kb 2napig szokatlanul sok hüvelyváladékom volt ..és ezek is lehetnek a terhesség jelei elvileg ..

hülyeségnek hangzik az egész hiszen megjött ...

de azért jolenne egy megerősítés : biztos hogy nemlehetek terhes,igaz ?


2011. nov. 29. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami fertőzés. Menj el dokihoz! Előtte persze biztonságból csinálhatsz egy tesztet, pár száz forint, bármelyik drogériában, gyógyszertárban találsz.
2011. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha időben megjött akkor nem.A terhesség tünetei az első időszakban menstruáció elmaradása(ritka esetben menstruálhat egy terhes nő) mellfeszülés,fáradékonyság,szagundor,hányinger és nem ilyen elszíneződések...

Ha elfogadsz egy tanácsot.. a védekezéssel megkímélnéd magad a több napos pánikolástól meg nem utolsó sorban egy agresszív nemi betegségtől.

2011. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ,a fertőzés szerintem is valószínűbb .. főleg hogy alapból nemtartom elég erősnek az immunrendszeremet ahhoz h egyáltalán teherbe tudjak esni,nagyon sokat cigizek meg viszonylag sokat iszom + mostanában egyre kevesebbet is eszem ..
2011. nov. 30. 00:16
 4/5 A kérdező kommentje:
és egyébként tudom hogy a védekezés mindent megoldana és nemkéne feleslegesen aggódnom,ez elég kivételes alkalom volt .. a nemi betegség veszélye egyértelműen nem állt fent,a terhesség meg nemtudom hogy jutott mégis eszembe .. paranoiás vagyok szerintem egy kicsit :DD
2011. nov. 30. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A nemi betegség veszélye bármikor fennállhat. Óvszer nélkül nagy a kockázat. Terhes már csak azért sem lehetsz, mert megjött a menstruációd.
2011. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!