Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció vagy más?

Menstruáció vagy más?

Figyelt kérdés

Már 2 napja tejeskávés színű folyásom volt, és ma egy picit sötétebb.

Az előző ciklusom 31 napos volt. Most pedig a 26. napon vagyok. Clostibegyt-et szedek. Szerintetek a Closti csökkentette ennyire le a ciklus hosszát, mert eddig akár hány kúrát csináltam végig (ez a 3 kúra, mert ugye úgy kell ezt is számolni, hogy 3 hónap Closti, 3 hónap szünet), mindig max 1-2 nappal csökkentette csak le, nem egy héttel.

Szeretnénk babát, nagyon és már 2 éve próbálkozunk....

Szerintetek számíthatok rá, hogy megjön...

Semmi görcsöm, semmilyen "mindjárt megjön" érzésem sincsen.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, hogy mikor volt peteérésed!Abból derül ki, hány napos lesz ez a ciklus. A barna folyás nem mensi. Én is closti mellett lettem terhes, én mértem a hőmet, abból tudtam mikor teszteljek! Drukkolok hogy sikerüljön!!
2012. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23-n voltam dokinál, aki azt mondta az Ultrahangos vizsgálaton, hogy előtte való nap volt tüszőrepedésem. Ez volt 22-e. Mi rendesen próbálkoztunk is utána, 23,24,26-a...
2012. febr. 2. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Húúú akkor lassan tesztelhetsz, holnap vagy holnapután kell megjönnie. az emelkedő hő meg biztató:)
2012. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, rossz helyre írtam a választ, összekevertem egy másik kérdéssel:)

De akkor is ha holnap vagy holnapután nem jön meg, tesztelhetsz

2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi neked is a választ!


Hát ma is csak kb 200 forintos érményi barnás cucc van.

Tegnap is annyi volt csak. Dokimmal konzultáltam és szerinte ez mensi

Bár nem értem, hogy láthatatlanban mond ilyet, legalább egy kivizsgálás vagy valami. Inkább a clostit szedeti velem.

Csak ebből nem lesz baj, ha később kiderül, hogy tényleg van ott valaki?

2012. febr. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!