Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha védekeztünk...

Kincs92 kérdése:

Lehetek terhes ha védekeztünk óvszerrel és nem szakadt ki?

Figyelt kérdés
2-3 hete késik eddig vártam hát ha megjön. Vagy az idegességtől is késhet? Mert ideges vagyok amiért nem jön meg:(
2012. jan. 31. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Amennyiben megfelelően használtátok, akkor maximum Hudini lehet az utód.
2012. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Elég kicsi az esélye így a teherbe esésnek, és ige az idegesség mellett sok minden mástól is késhet.De ha 2-3hete késik,akkor bizony már el kéne menned lassan nőgyógyászhoz!
2012. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen kicsi az esélye lehet, de a hasam már egy hete fáj plusz a derekam is majd megszakad :/ Bár közben elkaptam 2 influenzát is lehet az is késlelteti.
2012. jan. 31. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idegeskedéstől is késhet.De egy teszt nem árthat hogy megnyugodjál,bár biztos nem vagy terhes.Csinálj egy tesztet ha negatív akkor ami jó praktika és nekem szokott használni,ülj bele jó meleg vízbe meg csinálj gugolásokat.
2012. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mikor "öltözködött be" a párod. :) A teszt megmutatja - a 2-3 hét nagyon soknak tűnik...
2012. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A nemi szerve nem ért hozzám gumi nélkül az biztos,hacsak a kezéről nem került belém.
2012. jan. 31. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is majd 3 hetet késett, már mentem volna dokihoz, mire megjött. Én is túl vagyok két megfázáson, és mindig óvszerrel védekeztünk.

Ezt csak azért írtam, hogy kicsit megnyugtassalak, más is járt már így. :) Azért menj el dokihoz, ha továbbra sem jön meg!

2012. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!