Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szusiznék. Csináljak egy...

Szusiznék. Csináljak egy tesztet előtte?

Figyelt kérdés
Rajta vagyunk a baba-ügyön az emberemmel. Általában rendszeres volt a menzeszem mindig, de maximum 28 napra biztosan megjött. Ma a 37. napnál tartok, és még nem jött meg - a 30. napon csináltam két reggeli tesztet, negatív lett, de most már nem tudom, hol késhet. A héten megyek nődokihoz, csak épp ma sushi-vacsorára vagyok hivatalos - lehetséges szerintetek, hogy a negatív tesztek hazudtak, vagy azóta pozitív lenne? Előfordult veletek is ilyen kegyetlen menzesz-késés? (épp amikor nagyon szeretnétek babát?)
2012. jan. 30. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél ami jól esik. A terhesség 5-6 hetéig még nem abból "táplálkozik" amit te fogyasztasz. Tesztelj egyet ma is ha úgy nyugodtabb vagy.
2012. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt a babának szinte biztosan nem árthatsz még akkor sem a szusi-vacsival, ha ott van a baba, de én 100%, hogy ellőnék egy tesztet előtte - jól értem, hogy a 30. nap óta nem is teszteltél? Nekem se voltak hosszú ciklusaim (27-29 nap), de amikor sikerült, a 32. napon lett pozitív a tesztem - valszeg később volt a peteérés.
2012. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!