Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció terhesség alatt?

Menstruáció terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Pozitív terhességi tesztem van nem is egy..reggel és este is pozitív!2 héttel még ezelőtt menstruáltam 5 napig rendesen(mennyiség,szín).
2012. jan. 28. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de előfordul. Ha utána teszteltél, akkor nincs baj. Gratulálok.
2012. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne ijedj meg tőle,akár az első 3 hónapban is előfordul menstruáció,de azért menj el az orvoshoz,mert lehet,hogy ad valami plusz hormont vagy ilyesmit.

Gratulálok!

2012. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen rá 2 hétre teszteltem 5 ször.Reggel is és este is ja és délután is:)Én esetleg még arra gondoltam,hogy vetélés volt az utolsó menstruáció és azért pozitív még a tesztem mert még nem ürült ki a HCG hormon.Köszönöm az eddigi segítségetek és természetesen jövőhéten megyek orvoshoz csak aggódok...

2012. jan. 28. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanakkor jött meg,mint kellett volan és ugyan olyan volt mint szokott,akkor én nem hiszem,h vetélés lett volna. Nyugi,én ismertem olyan embert,aki egéssz terhessége alatt menstruált és egészséges kisbabát szült. Gratulálok!
2012. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. 14.hetes terhes vagyok.A terhességem 9.hetében tudtam meg.Hogy miért?2x megjött,egyetlen változas az volt,hogy szédültem,érzékeny lettem a szagokra...az első terhességem meg majdnem végig menstruáltam(nagyon ritka de előfordul)...a teszt természetesen nekem is pozítív lett...szóval mielőbb menj orvoshoz
2012. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 meretek válasza:
Szia,ha esetleg még olvasod akkor szeretném kérdezni mi lett a vége, remélem baba 😊most én is így vagyok köszönöm a 8
2019. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!