Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérős módszert hogyan...

A hőmérős módszert hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
A következő kérdéseim vannak: a ciklus hányadik napján kezdjem el,mindig reggel ugyanabban az időben,mikor magasabb a hő,mikor alacsonyabb,és melyik érték mit jelent! Nagyjából mindenre kiváncsi vagyok ezzel kapcsolatban!
2012. jan. 27. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem szeretnék regisztrálni sehova,és itt pedig nincs leírás arról,hogy mikor kell elkezdeni,vagy mikor emelkedik,mikor csökken,és mikor van baba... És nincs otthon gépem,mert napi 8 órát az előtt töltök,és otthon már nagyon nem hiányzik! Azért nagyon köszönöm!
2012. jan. 27. 20:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Papíron otthon szeretném vezetni,ezt elfelejtettem mondani! :) Már kész is van,megcsináltam,csak nem tudom hogy mikor kezdjem,hogy alkalmazzam! :(
2012. jan. 27. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


Bár én a ciklus.hu- n vezetem, de gondolom papíron sem sokkal bonyolultabb. Mivel reggel kell mérni a hőt, így én rögtön a munkahelyre mikor beérek, akkor beírom, és már kész is. Szerintem kényelmesebb.


Reggel, ébredés után közvetlen kell mérni. Még pisilni sem szabad kikelni. A legjobb végbélben - én erre képtelen vagyok - , de hüvelyben is lehet, szerintem ez a legkényelmesebb. Vagy szájban, de én folyton úgy éreztem, hogy kicsúszik, bemegy a levegő, stb.


Analóg lázmérővel, 10 percig méred, és ezt mindennap írod.


Napi 3 (egyesek szerint napi 6) óránál kevesebb alvás, alkohol, betegség, ha felkelsz pisilni, stb. befolyásolhatja.


Egyébként szerintem nagyon hasznos, én sokáig ellene voltam, de nagyon megszerettem!

2012. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mikor megy fel a hő? Én most kb.pete éréskor kezdtem,amikor kezdett szúrkálni a hasam,vagyis 4 napja! 36,8 - 37 - 37,1 - 37 ez peteéréskor normális? Bár én hónalj alá raktam a lázmérőt ami régi típusú higanyos,és 10 percig mértem minden reggel!
2012. jan. 30. 08:08
 7/9 anonim ***** válasza:

A hő a ciklus első felében viszonylag alacsony, nekem 36.4-36.6 körül mozog. Peteéréskor elvileg leesik, és ha az ovuláció is megvolt, vagyis a tüszőrepedés, akkor ezt követően 4-5 napig legalább magasan marad.


Ha leesik a hő, de utána nem marad fent, akkor valószínű volt peteérés, de nem volt tüszőrepedés.


Mensi előtt/alatt pedig megint csak leesik a hő.

2012. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt nem értem,hogy nekem most miért ennyi! Ez nem magas? Tuti most volt ovum,mert szúrkáltam,bár most krémes fehér folyásom volt,és kb. a 15-16 ciklus napomon jelentkezett először a hasszúrka! Előtte a 10.,11.,14. napon voltam együtt párommal,tehát nem lehetek terhes,vagyis azt még nem mutatná ki a hő,nem?
2012. jan. 30. 08:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,most olvastam,én el is szúrtam! Hónalj alatt mértem,és az nem jó! :(
2012. jan. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!