Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? 4hós a...

Mit csinálok rosszul? 4hós a kislányom esténként sír ha az ágyba rakom próbáltam a letesz felvesz módszert de nem tudom meddig kell csinálni...

Figyelt kérdés
Amint lerakom elkezd sírni nem szereti a kiságyat vagy aludni nem akar tegnap is 1órát küzdöttünk mire elaludt,eddig 10-20 perc alatt elaludt...valamit ki kell találnom mert ez így nagyon rossz.... tapasztalatok valaki adjon tanácsot!!!!
2009. jún. 22. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat ha rosszul értelmeztem, de azt szeretnéd ha magától aludna el?
2009. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én azt szeretném hogy aludjon mindegy magától vagy segítséggel de sajna egyik se megy hiába dalolok símogatom az se jön be nála:(
2009. jún. 22. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nem lehet hogy korán akarod letenni aludni? Kicsit le kell fárasztani és akkor könnyen elalszik.

2009. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tegnap fél2után csak 10percet aludt tehát elég fáradt volt már este 8ra.szopizás közben elaludt az ölembe na gondoltam most nem fog sírni de amint lerakta a kiságyba felébredt már 2hete ez van de az utóbbi pár napban nagyon sír is

mikor lerakom

2009. jún. 22. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hosak vagyunk, nálunk egy hete megy ez a dolog az elalvással. Eddig nekem is elaludt egyedül, de most kinlodunk az elalvással. Olyan mintha most számára minden érdekesebb lenne az alvásnál. Minden mást szivesebben csinálna, csak aludni ne keljen. Napközbe mi is csak 10-15 perceket alszun kétszer-háromszor. Este 8 helyett meg 11-kor alszik el.
2009. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ez így van meddig fog ez tartani?
2009. jún. 22. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha jön a foga egy darabig el fog tartani. Mondjuk nem mindegyik baba veszi fel, ha jön a foga. Lehet, az is hogy az idö miatt van, azért csak 20 fokkal kevesebb van. A 3-ik válaszolo voltam. Kitartást neked is. Én is ugyanabba a cipöbe vagyok most mint te. Nekem a 3-ik babám, és már van némi tapasztalatom, hogy mikor mi lehet a gond. Remélem egy pár nap és megint nyugodtan fognak aludni.
2009. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi bízom benne hogy nem sokáig tart!
2009. jún. 22. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Feküdjetek együtt le. Aztán ha elaludt tedd az ágyába, nekünk ez válik be az esti alvásnál.
2009. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi ezt már próbáltam becsempészni de amint éri a popsit a kiságy felriad
2009. jún. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!