Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan módszert az...

Ismertek olyan módszert az interneten ahol mondjuk pusztán "klikkelgetéssel" pénz lehet keresni/csinálni?

Figyelt kérdés
Kérdés adott fent. Lehet hülyén hangzik de gondolok például a google hirdetésekre, nem tudom pontosan hogyan működnek, várom az ötleteket.
2012. jan. 23. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

tessék választani.

[link]

2012. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek inkább felejtősek...

Nem jön be belőlük sok pénz. (Ha meg sikeresen átverésbe fut az ember, ami nagyon gyakori, akkor végképp nem.)

2012. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A google a látogatók után fizet, aki a kitett hirdetéseikre nálad kattint. Pár ezer kattintás után meg tudsz belőle venni egy szerény költségvetésű reggelit mondjuk.


Ezen felül az internet nem pénzcsináló, és a kvázi semmittevésért cserébe nem leszel gazdag. Jellemzően az egész arra megy ki, hogy valaki fillérekért felbérel maga helyett egy csomó internet-rabszolgát, ő a járulékos tevékenységekből kap pénzt, a dolgozó tagoknak meg annyi pénzzel szúrja ki a szemét, hogy azt higgyék ezt megéri csinálni akár hosszú távon. Vagy, a rosszabbik eset hogy te generálod a pénzt valakinek, majd egy idő után kiderül hogy nem kapsz érte semmit.


Fizetséges igazi munka után fognak adni, a klikkelgetés pedig nem az.

2012. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Plusz jövedelem kiegészítésre van ajánlatom! Mivel semmiért nem kell fizetni, ezért teljesen kockázatmentes és egy próbát mindenképpen megér, hogy legalább némi tapasztalatot szerezz az internetes pénzkereséssel kapcsolatban. Ha elég szorgalmas vagy akár heti 25-100$ is megkereshetsz és ez a belefektetett időtől függően növelhető! további információért nyugodtan írj e-mailt : glambucket26@yahoo.com
2012. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy hirdetésekkel foglalkozó oldal továbbra sem!
2012. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én csak segíteni akartam volna neki, de már teljesen fölösleges, hiszen már találtunk embert.
2012. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csak segíteni akartam volna neki, de már teljesen fölösleges, találtunk embert.
2012. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia én ismerek egyet,itt is hirdetni kell pontosabban napi egy hirdetést föladni ,ha kitartó vagy és nem hagyod ki a napi "munkádat"akkor egy idő után igen szép pénzeket lehet keresni vele. Ha érdekel írj privátot vagy email-t
2012. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek minimum a 100%-a átverés.
2012. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!