Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+2hetes vagyok, tudtok...

30+2hetes vagyok, tudtok olyan intim szőrtelenítési módszert ami nem full csupaszra szedi le a szőrt, és egyedül is meg tudnám csinálni a hasam miatt?

Figyelt kérdés
eddig borotváltam,de nem állok már neki.gyantázni sose gyantáztattam,most kéne neki állni?
2010. márc. 17. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérd meg a Párodat, biztosan szívesen segít Nektek!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt tudom tanácsolni amit az előttem szóló írt. Kérdezhetek valamit? Mit jelent, hogy 30+2 hetes? Én ezekkel a +okkal nem vagyok tisztában. Elnézést, ha hülye a kérdésem, de komolyan nem értem :S
2010. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérd meg a párodat vagy egy barátnőt...

Ha eddig borotváltad, akkor maradj is annál!

2010. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30 hét 2 nap
2010. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagyok...nekem eszembe nem jutott, hogy az a napokat jelenti, de tényleg így logikus én azt hittem hetet ezért is nem esett le, gondolkoztam is, hogy hogy lehet valaki 30+2 hetes, nem pedig 32 hetes :D Na mostmár én is röhögök magamon :D
2010. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Már nem látom, hogy hol kellene csinálnom. A párom viszont fél, nehogy megvágjon. Viszont nem szeretnék dzsungel Jackre hasonlitani, főleg hogy terhesség alatt még nagyobbra nő. Nem szokom én se csupaszra csak rövidre és ritkábbra. De ezek után hogy legyen?
2010. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
30+6 hetes vagyok, a 26. hétig ment a fazon, aztán már nem. Nem is foglalkoztam olyannal, hogy fazon, elegem lett, így ment le minden. 28. héten éppenhogy meg tudtam csinálni, 32. héten megyünk orvoshoz, már szóltam férjemnek, hogy nagyon elkel a segítsége. :)
2010. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.az a bajom,hogy a férjem csak 7végente van itthon,és ő is az a típus,hogy nehogy több kárt csináljon,mint hasznot...

de valahogy muszáj lesz megoldani :-)

2010. márc. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!