Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normáli ha kismamát látok a...

Normáli ha kismamát látok a gyomrom összerándul?

Figyelt kérdés
mi is szeretnénk babát .15 honapja probálkozunk és már kivagyok.
2008. ápr. 4. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális reakció,viszont ha nagyon rágörcsölsz,az is gátolhat.Tudom,könnyű ezt mondani,de próbáld meg lekötni magad valamivel és elterelni a gondolataidat,esetleg találj valami új hobbit,menjetek többet társaságba,h ne mindig ezen agyalj.Meglátod,összejön.Drukkolok.
2008. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen könnyű mondani, hogy ne görcsölj, de igazából ez a legjobb tanács amit adhatunk! Nem voltál még dokinál, hogy kivizsgáljanak? De egyébként az első válaszolónak igaza van! Próbáld meg lekötni magad valamivel! Menni fog! Szorítok! Kitartást! Mi is próbálkozunk, igaz még csak 3 hónapja, de nekem ez is hosszúnak tűnik! Remélem nemsokára mindketten örülhetünk! NYUGI!
2008. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Elfelejtettem írni,h azért is kell,h tereld a gondolatokat,mert most még csak így érzel,aztán ahogy telik az idő ez durvább is lehet.Az egyik ismerősöm pl. 5 éve nem tud teherbe esni és ott tart,h neten keresztül megismerkedett hasonló helyzetben lévő nőkkel sőt barátságok is születtek de amint valamelyikük teherbe esik azonnal megszakítja vele a kapcsolatot,saját bevallása szerint irígységből.Ráadásul már a házasságán is kezd meglátszódni de nem a férje miatt,mert a férje nem szól egy rossz szót sem ezért.
2008. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is átéltem hasonló dolgokat. Haragudtam minden kismamára főleg azokra akik fiatalabbak voltak nálam és már gyereket vártak. Aztán rá kellett jönnöm, hogy ennek nincs sok értelme. Aztán már én kerestem a kismamák társaságát. Ha a munkahelyemen megjelent egy kisbaba probáltam közel menni hozzá és rámosolyogni. Februárban is két gyönyörű kisbabával találkoztam, ismertem a szülöket igy beszélgettem is velük. Akkor még nem tudtam, hogy a pocakomban már növekszik egy pici kis lény. Meg kell tanulni másképp gondolkodni, ami elég nehéz de meghozza az eredményt. Saját tapasztalatból irom. A nyáron kapcsolodjatok ki ha van rá lehetőségetek és lehet, hogy a nyaralás után már hárman lesztek. Szivből kivánom! 9 hetes kismama
2008. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kitartás! A te mamiságod ideje is eljön! Én is csak várakozó állásban vagyok, de engem kimondottan örömmel tölt el, hogy annyira figyelem magam, mint még soha, és tudom azt, hogy bármikor sikerülhet, és a férjemmel is nagyon sokat változtunk, készülünk a Kis Csodára! Igaz, mi még csak 3 hónapja próbálkozunk, de szerintem, az a titka, hogy lekötsd magad, nem szabad mindig erre gondolni! Akkor hidd el, beköszönt az új családtag!

Foglalkozzatok egymással! TI számítotok! A gyermeketek gyümölcs lesz egy vastag törzsű, dús lombú fán!

Nagyon sok türelmet és kitartást kívánok neked, és minden babáravágyónak! (magamnak is :)

2008. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia kérdésedet olvasva olyan volt mint régen én. már 3 éve szeretnénk kisbabát ráadásul a páromnak azt mondták, hogy meddő így hát csak a mesterséges megtermékenyítés jöhetett volna szóba, de én tudtam hogy ez csak valami féle félreértés lehet. később kiderült hogy igazam volt és a hiba végülis bennem van. ajánlom, hogy menjetek el kivizsgálásra de, 15 hónap még nem ok az aggodalomra. légy nagyon türelmes, mert ha görcsölsz csak rosszabb lesz és a lelked is teljesen tönkre teszed. hidd el én is így voltam ha csak megláttam egy kisbabát sírni lett volna kedvem legszivesebben. és azóta úgy vagyok vele, hogy majd eljön az én időm is. tudom hogy nagyon nehéz de muszály,
2008. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak hát most született a cssaládba egykisbaba,és ez nemkönnyü.És az én ismerőseim is mind babásak most.Kismama majdnem mind. Nemkönnyü!Bár tudom nemvagyok egyedül.És nagyon jo erre az oldalra felmenni és leirni mit érzek.És tudom hogy sokan ezt érzik ,mert egy nő álma hogy terhes legyen élete párjátol,és hogy anyukává váljon.És már én is szeretném.Bár gyorsan eltelt ez a 15 honap,mert minden honap egy remény.És az nyugtat minden honapban hogy lehet most sikerült.Minden honapban ot van a remény.DE persze tudom hogy lessz,csak mikor?Ez nem mindeggy de tudom hogyha már a karomban tartom majd egyszer aztmondom megérte,mert nagyobb öröm mint akinak rögtön összejött.
2008. ápr. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!