Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit vagy Gravida? Melyik...

Elevit vagy Gravida? Melyik miért jó vagy jobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Ladyvit-et szedtem, van benne omega3.
2012. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármelyiket szedheted, ami neked szimpatikus, de ezen kétfélén kívül is van több terhesvitamin is. Van aki érzékeny egyikre, az a másikat szedi. Én Gravidát szedtem. Egyrészt, mert mikor terhes voltam nekem ezt mondta a doki, nem is tudtam akkor, hogy van többféle is. Most pedig azért szedem ismét ezt, mert először is bevált. Egyébiránt ami még a Gravida mellett szól, hogy ez magyar termék, magyar nőkön tesztelték, magyar körülményekhez van az összetétele meghatározva, míg az Elevit más országéhoz. Talán ennyit tudnék mondani a Gravida mellett, de mint írtam, szinte mindegy melyiket szeded, ami neked a szimpatikusabb. Árban is biztos van különbség a terhesvitaminok között.
2012. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gravidát szedtem, mert egy ismerősöm ajánlotta. Először kihánytam, de aztán rájöttem, hogyha közvetlenül evés után, vagy evés közben veszem be, akkor nem irritálja a gyomrom, és így nem volt semmi gond. Nekem is azért volt szimpatikus, mert magyar termék, és a magyar nőkre lett kialakítva, az elevitet pl. hallottam, hogy egyes országokban nem is forgalmazzák, mert túl nagy dózisú A vitamint tartalmaz, ami szintén előidézhet rendellenességet.
2012. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem. Az előttem szólok már leírták miért. Nekem az Elevit nem volt szimpatikus,mert nincs benne jód.
2012. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is azért ajánlották inkább a gravidát, mert tartalmaz jódot is.
2012. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én calivita New Life-ot szedtem, egy ismerősöm ajánlotta. Első alkalommal két év szoptatás után jutottam oda, hogy folyamatosan kimerült és fáradt voltam, kiürült minden tartalékom. Elkezdtem szedni és egy hét múlva már szinte tökéletes értékeket mutatott a vérvétel, a vas pedig javuló tendenciát. Ez igen örvendetes! A terhesség alatti hatásáról nincs ilyen összehasonlító eredményem...


Emellett szedtem terhesség második felében ökonetes korall kálciumot és a 6 hetes kisbabámnak igen szép kálciumszintje volt a vérvételnél, meg is dícsérték.

2012. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grófházy ***** válasza:

az én barátom gyógyszerész,és ő összetételben az Elevitet javasolta.

Én rá hallgattam,de ez természetesen egyéni tolerancia kérdése is.

Valaki nem érzi jól magát tőle.

Először csak kicsit vegyél próbának,aztán meglátod.Ha nem vált be próbálj ki egy másikat.

Babát várunk,most viszont a Hipp Natal étrendkiegészítőt iszom.2 üveg 1500 ft körl van a Dm-ben, Rossmannban, gyógyszertárban.ez kb 2 heti adag.

Én szeretem,nagyon finom.Minden nap egy kis mérőpohárkával kell inni belőle.

[link]

2012. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az Elevittől lett babám. :) Abban a hónapban, hogy elkezdtem szedni, megfogant a picur. Előtte a Ladyvit-et szedtem. Úgyhogy nekem ez vált be.

18 hkm

2012. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!